DSC00305

W dniach 10-11 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu B w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w których udział wzięło 12 reprezentacji szkół podstawowych. Wśród dziewcząt: Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie, Szkoła Podstawowa Nr 54 im. Janusza Kroczaka w Szczecinie, Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi    im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowiu. Natomiast wśród chłopców: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie, Szkoła Podstawowa Nr 37 kpt. ż. w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie.

DSC00339

Po kilku godzinnych zmaganiach na boisku poznaliśmy zespoły, które awansowały do Półfinału Wojewódzkiego. Wśród dziewcząt awans uzyskały Szkoła Podstawowa Nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie oraz Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi    im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu. Natomiast wśród chłopców awans uzyskały Szkoła Podstawowa Nr 37 kpt. ż. w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie oraz Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu.

DSC00346

W imieniu Starosty Kamieńskiego pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczył Pan Marek Szymański, Powiatowy Koordynator Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim. Serdecznie dziękujemy pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim za pomoc przy organizacji turnieju.

Wyniki dziewcząt:

  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 0 : 4 (0 : 2)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa Nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie 1 : 1 (0 : 0)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowiu – Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie 2 : 0 (1 : 0)
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 0 : 0 (0 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowiu 2 : 1 (1 : 0)
  • Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu – Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie 4 : 0      (2 : 0)
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowiu 1 : 1 (1 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 0 : 1 (0 : 0)
  • Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie – Szkoła Podstawowa Nr 54                Janusza Korczaka w Szczecinie 0 : 6 (0 : 3)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowiu 0 : 2 (0 : 1)
  • Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu – Szkoła Podstawowa Nr 54 im. Janusza Korczaka               w Szczecinie 0 : 3 (0 : 1)
  • Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie 0 : 3 (0 : 1)
  • Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie – Szkoła Podstawowa Nr 1 Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 0 : 0 (0 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie – Szkoła Podstawowa Adama Mickiewicza w Maszewie 2 : 0 (0 : 0)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowiu – Zespół Szkół Publicznych Nr 4      z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 0 : 0 (0 : 0)

Klasyfikacja końcowa:

Lp. Nazwa zespołu Punkty Bramki
1 Szkoła Podstawowa Nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie 13 14-2
2 Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi    im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 10 9-3
3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowiu 8 6-3
4 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie 5 4-7
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 3 1-4
6 Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie 1 0-15

DSC00412

Wyniki chłopców:

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie – Szkoła Podstawowa Nr 37 kpt. ż. w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie 0 : 3 (0 : 2)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu 0 : 3 (0 : 1)
  • Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie 0 : 0 (0 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 1 : 2 (1 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu 4 : 0 (2 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 37 kpt. ż. w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie 1 : 0 (1 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu 0 : 2 (0 : 1)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa Nr 37 kpt. ż. w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie 0 : 1 (0 : 0)
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu 2 : 1 (0 : 1)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu 1 : 2 (1 : 2)
  • Szkoła Podstawowa Nr 37 kpt. ż. w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu 5 : 0 (2 : 0)
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie – Szkoła Podstawowa Nr 1 Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie 0 : 0 (0 : 0)
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie – Szkoła Podstawowa Nr 1 Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 1 : 1 (0 : 1)
  • Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie 4 : 0 (2 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu – Szkoła Podstawowa Nr 37   ż. w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie 0 : 0 (0 : 0)

Klasyfikacja końcowa:

Lp. Nazwa zespołu Punkty Bramki
1 Szkoła Podstawowa Nr 37 kpt. ż. w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie 13 10-0
2 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu 9 12-7
3 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu 8 6-3
4 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Maszewie 6 4-5
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 4 4-8
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Kochanowskiego                     w Trzebiatowie 1 1-11