W dniu dzisiejszym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Turniej przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych: szkoła podstawowa z Golczewa i Wysokiej Kamieńskiej oraz gimnazjum w Golczewie.

W eliminacjach gminnych rywalizowało w sumie 15 uczniów, wyłonionych z eliminacji szkolnych, w których udział wzięło 57 uczestników. Po zaciętej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:

I grupa podstawówka:
Miejsce pierwsze Wyka Agata
Miejsce drugie Markiewicz Wiktor
Miejsce trzecie Musiał Nikola

II grupa gimnazjum:
Miejsce pierwsze Krzysztoszek Wiktoria
Miejsce drugie Mazur Wiktoria
Miejsce trzecie Śliwak Maciej

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Jednocześnie dziękujemy wszystkim którzy brali udział w organizacji Turnieju; opiekunom Pani Annie Talar, Pani Beacie Piotrowskiej i Panu Mirosławowi Kołodziejowi za przygotowanie dzieci do Konkursu, Panu Markowi Piotrowskiemu za przeprowadzenie turnieju i przygotowanie pytań, Burmistrzowi Andrzejowi Danielukowi oraz Prezesowi Odziału Gminnego Związku OSP RP w Golczewie Michałowi Opowiczowi za ufundowanie nagród, Pani Dyrektor GOKIS Agacie Grzybowskiej za przygotowanie sali i ufundowanie poczęstunku dla dzieci.

Teraz pozostało trzymać kciuki za nasze dzieci na eliminacjach Powiatowych które odbędą się 31 marca w Szkole zawodowej w Kamieniu Pomorskim.

źródło:
UM w Golczewie