fot Daniel Klamborowski  (11)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę, 6 grudnia 2014r. o godz. 10.00 do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 na Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Żaków. Do rywalizacji przystąpi 6 drużyn, będą to chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Oprócz Fali Międzyzdroje, Sparty Gryfice i Iskry Golczewo w turnieju wezmą udział trzy miejscowe zespoły kamieńskich żaków, których trenerem jest Dawid Sandzewicz.

Nasi mali piłkarze rywalizować będą w turnieju grając na zasadzie każdy z każdym. Każdy mecz potrwa 12 minut. Rywalizacja zakończy się około godz. 14.00, nastąpi oficjalne zakończenie turnieju, zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy i nagrody.

fot Daniel Klamborowski  (15)

Turnieje piłki nożnej żaków na dobre wpisały się w kalendarz imprez sportowych naszego miasta. Sukces organizowanych imprez wynika z dużego zainteresowania rodziców naszych małych piłkarzy, którzy za każdym razem aktywnie włączają się w organizację turnieju i pomagają w jego przeprowadzeniu. Nie sposób pominąć również naszych serdecznych sponsorów, na których zawsze można liczyć. Mamy nadzieję, że również najbliższy, Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Żaków zakończy się sukcesem w postaci uśmiechniętych twarzy naszych małych piłkarzy. Do zobaczenia 6 grudnia, serdecznie zapraszamy!

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski