Most w duniewie. Niemiec płakał jak przejeżdżał.

„Most w Duniewie. Niemiec płakał jak przejeżdżał” – napisał w mailu skierowanym do naszej redakcji pan Cezary

Czas leci nieubłaganie a stan mienia powiatowego wciąż bez zmian. Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy zdjęcia od jednego z Mieszkańców Pana Cezarego, który nie ma słów na to, że każdego dnia musi narażać swoje zdrowie i mienie jadąc do pracy przez most w Duniewie.

Most w duniewie. Niemiec płakał jak przejeżdżał.

Kiedy trzy lata temu Beata Kiryluk obejmowała swój urząd, mówiła, że jej głównym celem jest wyprowadzenie budżetu powiatu z ruiny.

Chciałabym zainteresować się w mojej kadencji gminą Świerzno i Golczewo. Trzeba w nie zainwestować. Najwięcej uwagi poświęcić trzeba gminom rolnym. Mam pomysł na powiększenie budżetu. Gdy się to uda, będę realizowała wszystkie założenia krok po krokumówiła 11 lutego 2011 roku reporterowi Głosu Szczecińskiego starosta. To, ile udało się zrobić obecnym władzom, pozostawiamy do oceny naszym Czytelnikom.

Most w duniewie. Niemiec płakał jak przejeżdżał.

Strach jeździć, nie wiadomo czy człowiek nie „zabierze ze sobą” kilku gwoździ, albo czy w ogóle most się nie rozsypienapisał nasz stały Czytelnik, który postanowił w oryginalny sposób podsumować stan techniczny obiektu – Most w Duniewie. Niemiec płakał jak przejeżdżał.

Inspektor Nadzoru Budowlanego, Józef Palusiński wskazał łącznie do remontu trzynaście mostów z ponad dwudziestu będących w zarządzie powiatu.

kamienskie.info