Marina Kamień Pomorski

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie tegorocznego sezonu żeglarskiego. Niebawem w kamieńskiej Marinie znów zacumują jachty, które zimę spędziły w hangarach. Obecny sezon jest wyjątkowy także z innego względu, bowiem Kamień Pomorski będzie gościł żeglarzy z całego świata w związku z organizowanymi Mistrzostwami Europy w klasie słonka. Dlatego też od kilku dni trwa usuwanie usterek, które powstały na budynkach kamieńskiej Mariny.

Na obu budynkach prowadzone są naprawy w ramach gwarancji. Usuwane są przecieki, które pojawiły się w ciągu zimy. Obecnie pogoda sprzyja, dlatego teraz zaczynamy ostro działać – poinformowała naszą redakcję Edyta Matelska, prezes kamieńskiej Mariny.

Marina Kamień Pomorski

Kamieńska Marina została wybudowana w ramach Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego „Sieć Portów turystycznych Pomorza Zachodniego”. Wykonawcą robót była firma Energopol Szczecin S.A., podwykonawcami byli: „Derylak_Bud” Sp. z o.o z Kamienia Pomorskiego, „Odra 3” ze Szczecina oraz P.P.U. „Karos” z Bartoszyc. Koszt budowy wyniósł 20,4 mln zł.

kamienskie.info