Małgorzata Oliwiecka - Stankiewicz podczas koncertu

Ukazała się najnowsza płyta Małgorzaty Oliwieckiej – Stankiewicz „Najpiękniejsze kolędy”. Jej wspaniały głos został nagrany w kamieńskiej katedrze wraz z brzmieniem XVII wiecznego barokowego instrumentu. Na płycie można znaleźć najpopularniejsze polskie kolędy, które rozbrzmiewając w naszych domach wzbogacą nadchodzące Święta.

Płytę można nabyć przez stronę : www.violin.com.pl , lub Allegro.pl, a także w wielu miejscach i parafiach. Jest to już kolejna pozycja, która została wydana w postaci płyty CD. Małgorzata Oliwiecka – Stankiewicz i Mariusz Stankiewicz są muzykami, którzy od wielu lat koncertują w różnych miastach w Polsce jak i również poza granicami naszego kraju.

Święta Bożego Narodzenia to naturalny czas, w którym obdarzamy się dobrym słowem i podarunkami. Życzymy wszystkim, by muzyka stała się dla Państwa źródłem inspiracji. By słuchając utworów wielkich mistrzów, a także naszych polskich wspaniałych kolęd, każdy mógł zapomnieć o problemach dnia codziennego. Tego życzymy Państwu i sobie.

kamienskie.info