zamknij
Najnowsze informacje

To nie żart! Wszystko na to wskazuje, że łamiący przez kilka lat prawo urzę...Czytaj więcej

Uzdrowisko   Zapiecek   Zapiecek   Uzdrowisko   TETELA   Zapiecek .

Nieszczelność w przewodzie kominowym przyczyną zadymienia mieszkania

Straż Pożarna

Straż Pożarna

18 lutego kilka minut po godzinie 18 Ochotnicza Straż Pożarna w Golczewie otrzymała zgłoszenie o zadymieniu mieszkania przy ul.Szkolnej. Do akcji natychmiast zadysponowano GBA (Iveco Magirus). Po wstępnym rozpoznaniu stwierdzono nieszczelność w przewodzie kominowym. Działania strażaków polegały na wygaszeniu pieca i przewietrzeniu pomieszczeń. W akcji brały udział zastęp OSP Golczewo oraz zastęp z JRG PSP w Kamieniu Pomorskim (GBA)

źródło:
OSP Golczewo

Tagi: ,

Pokaż 6 Komentarze

Co o tym sądzisz?

Napisz
Podaj swoje imie/nick
Jesli chcesz podaj swoj mail

6 Komentarze

 • manka33
  j F Y 19 lutego 2013, 16:08 Odpowiedz

  Z tego co mi wiadomo to podtrucie dymem przez" pana z dołu " ta pani z góry już miała w grudniu." Pan d dołu" został o tym poinformowany i widać że nic z tego se nie robił do dnia wczorajszego... życie innego człowieka ma chyba głęboko. Szczęście że nic tej pani się nie stało wtedy. W chwili obecnej trwa remont w tym mieszkaniu i dalej nie idzie w nim mieszkać bo czuć dym.

 • syja
  j F Y 19 lutego 2013, 11:14 Odpowiedz

  tacy ludzie powinni mieszkać w szałasie..............a nie miedzy ludzmi

 • beata
  j F Y 19 lutego 2013, 11:05 Odpowiedz

  Ileż można było czekać.Mów jak do słupa a słup jak dupa:(

 • romus64
  j F Y 19 lutego 2013, 10:57 Odpowiedz

  tak tak niektóż ludzie są takimi debilami że nie rozumieją że narażają życie i zdrowie sąsiada nie .Mają za nic orzeczenie kominiaża ktury wcześniej wydał zakaz polenia bo są nieszczelności

 • Kazimierz
  j F Y 19 lutego 2013, 9:31 Odpowiedz

  Art. 160 kodeksu karnego - narażenie utraty życia lub zdrowia § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. To przestroga dla tych, którzy mają świadomość nieszczelności kominów i nic sobie z tego nie robią, narażając sąsiadów na niebezpieczeństwo tak jak w tym przypadku - znam sprawę bardzo dobrze.

 • Anonim
  j F Y 19 lutego 2013, 8:50 Odpowiedz

  u mnie też czuć dym , kominiarz powiedział , że to ,,cofka'' i że mam zbyt szczelne okna, powinnam je rozszczelnić. Zabawne , nie ?

Historia Strona