Wybory / Urna

W związku ze zmianami w prawie wyborczym, przy okazji jesiennych wyborów do samorządów lokalnych, we wszystkich gminach powiatu kamieńskiego nowych radnych będziemy wybierać w jednomandatowych okręgach wyborczych. Dostosowując się do nowego prawa, we wrześniu 2012 roku radni podjęli decyzję o podziale gminy Kamień Pomorski na 15 jednomandatowych okręgów wyborczych na najbliższej sesji, będą poprzednią uchwałę uzupełniać.

Zmiana poprzedniej uchwały wynika z faktu utworzenia po dniu 14 września 2012 r. nowych ulic w mieście Kamień Pomorski  Tęczowa, Radosna, Witolda Lutosławskiego, Stefana Stuligrosza, Piotra Czajkowskiego, Kombatantów RP i nowej jednostki pomocniczej sołectwa Śniatowo w gminie Kamień Pomorski.

Poniżej prezentujemy nowy podział na okręgi wyborcze:

Okręg nr 1: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Aleja Mistrzów Żeglarstwa, Kanałowa, Klasztorna, Plac Katedralny, Księcia Kazimierza I, Lipowa, Mariańska, Obrońców Warszawy, Stefana Okrzei, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Szpitalna, Widokowa, Żwirki i Wigury, Stefana Żeromskiego.

Okręg nr 2: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Bankowa, część ul. Dziwnowska domy nr-y: 10, 1A, 2, 2A, 2D, 2E, 2F, 2H, 2I, 3, 10A, 11, 12, 13, 14, 15. 15B, 18, 18A, Dworcowa, Jedności Narodowej, Tadeusz Kościuszki, Krótka, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Parkowa, Plac Wolności, Plac 5-go Marca, Spółdzielcza, Wojska Polskiego, Wąska, Zdrojowa.

Okręg nr 3: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Gryfitów, Piastowa, Rybacka, Stary Rynek, Staromiejska, Strzelecka.

Okręg nr 4: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Bałtycka, Basztowa, Garncarska, Władysława Jagiełły, część ul. Mikołaja Kopernika domy nr 1, 2, 34, 35 i 33e, Pocztowa, Juliusza Słowackiego.

Okręg nr 5: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: część ul. Jana Kilińskiego – blok nr 13, 13A, 13B, część ul. Mikołaja Kopernika domy nr: 33, 33a, 33b, 33c, 33d, 18, 18A, 18B, 18C, 21, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 35A, Józefa Wysockiego, Ludwika Solskiego, Wilków Morskich, Zielona.

Okręg nr 6: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, część ul. Elizy Orzeszkowej domy nr: 1, 3, 5, 6, 6A, 7, 8, 8h, 8D 8A, 9, 19, 20, 21,22 , część ul. Jana Kilińskiego domy nr: 2, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, Bolesława Krzywoustego, Mieszka I-go, Plac Garażowy, Tadeusza Rejtana, Słoneczna, Sołectwa: Chrząszczewo , Buniewice

Okręg nr 7: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Kombatantów RP, Kornela Makuszyńskiego, Nowoogrodowa, Nowoprojektowana, Osiedle Bolesława Prusa, część ul. Elizy Orzeszkowej domy nr:18A, 18B, 8c, 8E, 8F, 10, 11,12, 13A, 13G, 17, Polna, Mikołaja Reja, Różana, Na Szuwarach, Tęczowa, Willowa, Wolińska.

Okręg nr 8: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Ignacego Krasickiego, Topolowa, Okrężna, Rzemieślnicza, część Szczecińska domy nr: 1, 5, 6, 6A, 8, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 12F, 12G, 12H, 12i, 12J, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 35A, 35B, 35C, 35D, 41, 42B.

Okręg nr 9: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Jana Długosza, IV Pułku Piechoty, Jana Matejki, Marii Konopnickiej, Cypriana Kamila Norwida, część ul. Szczecińska domy nr: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.

Okręg nr 10: Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Brzozowa, Fryderyka Chopina, Piotra Czajkowskiego, część ul. Dziwnowska domy nr: 4, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 7, 7A, 7b, 8, 8A, 9, 9A, Gryficka, Jaśminowa, Jana Kochanowskiego, Witolda Lutosławskiego, Kwiatów Polnych, 3 Maja, Michała Ogińskiego, Ignacego Paderewskiego, Pogodna, Władysława Reymonta, Radosna, Stefana Stuligrosza, Karola Szymanowskiego, Warcisława I, Henryka Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Wspólna, Żółcińska, Rondo Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Sołectwo: Grabowo.

Okręg nr 11: Sołectwa: Strzeżewo, Wrzosowo, Żółcino.

Okręg nr 12: Sołectwa: Chrząstowo, Grębowo, Rzewnowo, Trzebieszewo.

Okręg nr 13: Sołectwa: Dusin, Jarszewo, Kukułowo, Miłachowo, Połchowo, Rozwarowo, Sibin, Skarchowo.

Okręg nr 14: Sołectwa: Benice, Rarwino Szumiąca, Śniatowo

Okręg nr 15: Sołectwa: Buszęcin, Górki, Jarzysław, Płastkowo, Rekowo, Stawno.