W celu popularyzacji piłki siatkowej wśród dzieci i młodzieży szkół kamieńskich oraz propozycji sportowej alternatywy zagospodarowania czasu wolnego po lekcjach dla dziewcząt Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Parafialno-Uczniowskim Klubem Sportowym OTTON w Kamieniun Pomorskim organizują zajęcia sportowe z mini piłki siatkowej dla dzieci klas I-VI Szkoły Podstawowej oraz klas I-III Gimnazjum.

Podczas zajęć prowadzonych przez instruktora piłki siatkowej dzieci oraz młodzież w formie zabaw, ćwiczeń oraz gier sportowych uczyć się będzie podstawowych elementów techniki i taktyki gry w siatkówkę oraz uczestniczyć w licznych zawodach i turniejach organizowanych na terenie miasta, powiatu i województwa.

Mając na uwadze walory zdrowotne oraz psychologiczne z racji uprawiania tej pięknej dyscypliny sportowej zachęcamy wszystkie dzieci oraz młodzież do udziału w tych zajęciach a rodziców do zainteresowania się tą nową formą aktywności fizycznej dla swoich dzieci zwłaszcza dziewcząt.

ROZKŁAD ZAJĘĆ Z MINI PIŁKI SIATKOWEJ DLA DZIECI KLAS I-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ Z PIŁKI SIATKOWEJ DLA KLAS I-III GIMNAZJUM

PONIEDZIAŁEK
15.00-16.30    KLASA IV,V  dziewczęta

WTOREK
13.00-13.50    KLASA I Sp
14.15- 15.10   KLASA II-III Sp dziewczęta
15.15-17.00    KLASA IV-VI Sp

CZWARTEK
15.00-15.55    KLASA II-III Sp  dziewczęta
16.00-17.00    KLASA IV,V Sp   dziewczęta

SOBOTA
13.00-15.00   KLASA I-III GIMNAZJUM
KLASA IV-VI Sp

Zajęcia w soboty poświęcone będą na małe gry oraz zawody wewnątrz grupowe kształtujące zdrową i sportową rywalizację.

Wszystkie zajęcia prowadzone są na Hali Widowiskowo-Sportowej.

Zapisy dzieci odbywają się podczas zajęć wg.powyższego harmonogramu.

Tel. kontaktowy 602694495 Piotr Bahrynowski

tekst MOSiR