IMG_1573

5 marca 2014 roku, w dniu 69. rocznicy zdobycia Kamienia Pomorskiego w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim podpisana została umowa dot. sponsoringu MGLKS GRYF Kamień Pomorski. Podpisy pod dokumentem złożyli Adrian Guranowicz – prezes spółki  oraz Krzysztof Gawroński – prezes klubu. Umowa zawarta została na 3 lata.

IMG_1578

W tym okresie każdego roku PGK przekazywać będzie klubowi  kwotę 10 tys. zł netto z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego. W imieniu członków klubu p. prezes Guranowski otrzymał z rąk trenera Stanisława Kuryłło koszulkę z napisem „Przyjaciel Klubu”. Dziękując prezesowi Guranowskiemu za okazaną pomoc prezes Gawroński zadeklarował, że klub będzie się starał utrzymać dotychczasowy wysoki poziom rozgrywek ligowych.

IMG_1594

Podkreślił przy tym, że kamieński GRYF to jeden z nielicznych klubów w regionie zachodniopomorskim, który opiera swoje sukcesy na własnych zawodnikach. Duża w tym zasługa przede wszystkim Gminy Kamień Pomorski i okazywanego z jej strony stałego wsparcia finansowego, które pozwala niezmiennie od kilku lat zajmować czołowe miejsca w IV Lidze.

źródło:
UM w Kamieniu Pomorskim