Gryf Kamień Pomorski (3)

W sobotę 8 marca w ostatnim meczu kontrolnym, Gryf Kamień Pomorski, w składzie zbliżonym do tego, który prawdopodobnie wybiegnie 16 marca przeciwko liderowi IV ligi, wygrał 7:2 (3:0) z niemiecki zespołem SV Blau Weiss Polz. Był to 6 sparing w okresie przygotowawczym. Bramki dla kamieńskiego zespołu zdobyli: Dąbrowski Przemysław, Janus Rafał, Karczmarski Damian oraz Wittbrodt Kacper. Zespół z Niemiec na co dzień występuje w 5 Spieltag Landesliga West MV (Odpowiednik naszej V ligi).

Gryf Kamień Pomorski (9)

Od pierwszych minut spotkania znaczną przewagę osiągnęli miejscowi czego efektem były trzy bramki. Zespół z Niemiec w tej części miał też co najmniej dwie dobre sytuacje, ale ich nie wykorzystał.

Gryf Kamień Pomorski (14)

Po krótkiej przerwie i zmianie gryfici dołożyli kolejne bramki. Natomiast goście zdołali tylko dwukrotnie pokonać Kamila Piotrowskiego. Wysokie zwycięstwo w ostatnim spotkaniu kontrolny daje nadzieję, iż za tydzień w meczu na szczycie zobaczymy kawał dobrej piłki.

Gryf Kamień Pomorski (20)

Na uwagę zasługuje fakt, iż w zespole gości wystąpiło trzech którzy swojego czasu reprezentowali barwy kamieńskiej drużyny: Filip Daroszewski, Gracjan Górski oraz Łukasz Polak.

źródło:
Marek Szymański

——————————————————————

Gryf: Piotrowski, Król, Kapczyński, Kmetyk, Kacperek, Wittbrodt, Sasin, Pogoda, Karczmarski, Dąbrowski. Na zmiany wchodzili: Ksiązek M., Włodarek, Miedzyński, Nagel, Byczkowski.

Gryf Kamień Pomorski (21)

Był to ostatni test-mecz przed rozpoczynająca się za tydzień rundą wiosenną. Nie ukrywam, że nie wypadł tak jakbym sobie tego życzył pomimo, iż wygraliśmy to spotkanie. Zespół Rasela Dygowo z pewnością postawi nam dużo trudniejsze warunki. Już dziś bardzo serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na to spotkanie.powiedział w rozmowie z redakcją kamienskie.info trener Stanisław Kuryłło.

Gryf Kamień Pomorski (23)

Mecz z liderem tabeli IV ligi, zespołem Rasela Dygowo odbędzie się w przyszłą niedziele o godzinie 13, na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim.