W niedzielne popołudnie 02.04 o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach nasze Panie rozpoczęły zmagania w rundzie rewanżowej sezonu 2016/2017. Przeciwniczkami naszych złotek były dobrze znane zawodniczki Olimpii III Szczecin. Nasze kobiety okres przygotowawczy przepracowały bardzo dobrze rozgrywając spotkania kontrolne z Olimpią II Szczecin gdzie padł remis 2:2 oraz z pierwszoligowymi zawodniczkami z Błękitnych Stargard gdzie padł wynik 9:1 dla Błękitnych oraz dwa duże turnieje halowe Fala Woman Cup 2017 oraz jeden z największych turniejów piłki nożnej kobiet Pajo Cup. Solidne przygotowanie ma dać efekt w późniejszym terminie jednak sztab liczył na dobry występ naszej drużyny. Pierwsza połowa to szarpane ataki zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Zawodniczki gości od początku postawiły twarde warunki i wiadome było , że łatwo nie będzie. Ostatecznie wynik po pierwszej połowie to 2:3. Po przerwie nasze dziewczyny wyszły na boisko jak odmienione.

Dało się zauważyć, że stres związany z początkiem rozgrywek minął. Od samego początku drugiej połowy nasze dziewczyny zdominowały drużynę przyjezdną. Gra toczona była w bardzo dużym tempie. Składne akcje w ataku i bardzo uważna gra w obronie spowodowały, że zgromadzeni kibice szybko mogli cieszyć się z wyrównania jak i zdobycia kolejnych bramek. Druga połowa zakończyła się wynikiem 5:0 a cały mecz 7:3 dla gospodyń. W zespole od pierwszej minuty zadebiutowała Amelia Stanioch, która bardzo dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków. Po tym meczu nasz zespół awansował na 2 miejsce w tabeli i traci już tylko punkt do liderującej drużyny Pomorzanina Nowogard. Następny mecz nasze Panie rozegrają w sobotę 08.04 o godzinie 17:00 w Kołobrzegu, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Hattrick Kołobrzeg. W tym meczu dziewczyny wystąpiły w następującym składzie: Julia Interewicz, Emilia Janik, Lucyna Szulc, Joanna Czerec, Amelia Stanioch, Katarzyna Wojciechowska, Marianna Litwiniec, Alicja Peitler, Natalia Matyla, Julia Ordon, Monika Bojaczuk, Andżelika Piorun.

Bramki strzelały: Monika Bojaczuk x2, Julia Ordon, Katarzyna Wojciechowska, Marianna Litwiniec, Andżelika Piorun oraz Alicja Peitler. Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!