4

Przez tydzień, od 17 lutego 2014 r. grupa piłkarzy LKS Vinety Wolin przebywała na obozie sportowym w zaprzyjaźnionej z Wolinem gminie Walim. Sowie Góry nie tylko były doskonałym miejscem do wzmocnienia sprawności fizycznej ale również dostarczyły naszym zawodnikom niecodziennych atrakcji.

8

Młodzież pod bacznym okiem opiekuna pana Waldemara Judkiewicza i przyjaciół z gminy Walim odwiedziła m.in. sztolnie z czasów II wojny światowej, Zamek Grodno, tamę nad jeziorem Bystrzyckim. Rozegrała również dwa mecze sparingowe z LZS Sudety Dziećmorowice oraz uczestniczyła w turnieju w ramach programu profilaktycznego „Ferie uczą, bawią i integrują” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Walimiu.

12

Za nadzwyczajną gościnność Waldemar Judkiewiwcz oraz pani Danuta Kostek w imieniu swoim i LKS Vinety Wolin przekazali na ręce pani Aleksandry Ignaszak, sekretarza Gminy Walim obiecany wieniec dożynkowy oraz gadżety związane z naszą gminą. Serdecznie dziękujemy wójtowi Gminy Walim panu Adamowi Hausmanowi, sekretarz Gminy Walim pani Aleksandrze Ignaszak, pani Annie Młynarczyk, prezesowi LZS Sudety Dziećmorowice panu Mieczysławowi Osieckiemu, dyrektor Zespołu Szkół w Walimiu pani Małgorzacie Jarczok oraz wszystkim, którzy o nas dbali (w tym też szczególnie panie z kuchni) za okazane serce, życzliwość i gościnność.

źródło:
UM w Wolinie