zamknij
Najnowsze informacje

– 40 osób straci pracę w wyniku zapowiadanej na początku kwietnia reorg...Czytaj więcej To nie żart! Wszystko na to wskazuje, że łamiący przez kilka lat prawo urzę...Czytaj więcej Trwają poszukiwania 6-letniej dziewczynki, która dziś popołudniu przebywają...Czytaj więcej

Piotr Bahrynowski dyrektorem MOSiR

Piotr Bahrynowski

Piotr Bahrynowski

Znamy już nazwisko nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. Został nim Piotr Bahrynowski z Kamienia Pomorskiego.

– Kandydat spełnił wszystkie warunki formalne, posiada duże doświadczenie zawodowe, a w rozmowie rekrutacyjnej wykazał się dobrą znajomością zadań zarówno całego zespołu, jak i danego stanowiska – czytamy w ogłoszeniu wyników o naborze podpisanym przez Burmistrza – Zaprezentował koncepcję kierowania i funkcjonowania placówki MOSiR, która pozwala sądzić, iż kandydat w pełni wywiąże się z powierzonych mu obowiązków i będzie kierować powierzoną mu jednostką w sposób kompetentny

Przypomnijmy blisko pół roku zajęło burmistrzowi podjęcie decyzji o ogłoszeniu konkursu na wolne stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Kamieniu Pomorskim. Sprawę poruszaliśmy kilkakrotnie, jednak po ostatniej interwencji redakcji kamienskie.info zainteresował się nią także Wojewoda Zachodniopomorski.

Funkcję pełniącego obowiązki dyrektora MOSiR sprawował od października 2012r Krzysztof Zakrzewski, będąc jednocześnie dyrektorem Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty.

Tagi: , , , , , , ,

Pokaż 44 Komentarze

Co o tym sądzisz?

Napisz
Podaj swoje imie/nick
Jesli chcesz podaj swoj mail

44 Komentarze

 • .
  j F Y 9 stycznia 2014, 14:33 Odpowiedz

  ksiądz musiał w ten sposób uspokoić cierpienia ludzi w związku z tą tragedią natomiast nie można zapomnieć tego co się stało nigdy.A spojrzenie w miejsce tej zbrodni PRZYPOMINAĆ BĘDZIE tych co spowodowali tą tragedię.

 • wiezacisnien
  j F Y 9 stycznia 2014, 8:41 Odpowiedz

  podczas mszy żałobnej w katedrze ksiądz nad trumnami zapytał obecnych czy znają słowa Ojcze nasz, a szczególnie fragment " jako i my odpuszczamy naszym winowajcom". Powiedział, żeby wyjąć zadrę, z serc wybaczyć i nie osadzać bo ZŁO które się wydarzyło dzięki ludzkiej nienawiści rośnie w siłę. Warto zastanowić się nad tymi słowami, zanim napisze się komentarz.

 • kobieta
  j F Y 6 stycznia 2014, 19:33 Odpowiedz

  powinien zamilczeć i z pokorą przyjąć wiadomość,że jego patologiczna córeczka przyczyniła się do tragedii pozbawienia życia 6 osób i 2 rannych.stanowisko absolutnie nie mówi jaki brud jest w środku rodzinny, powinno być mu bardzo wstyd ,że córeczka w małej mieścinie psuła mu opinię zadając się z elementem przestępczym.W mediach głosem nie zdecydowanym bronił patologiczną córkę,która ma na ręku krew niewinnych ludzi. WSTYD dla człowieka ,który jest nauczycielem oddanym wierze i kościołowi ,że potrafi tak kłamać i szukać alibi dla swojej córuni.

 • ass099
  j F Y 4 stycznia 2014, 17:14 Odpowiedz

  no i mamy teraz nasze polskie piekiełko, zabitych 6 osób i w tle ojciec tej Adrianny co uciekła do stolicy podobno i konto na FB zamknęął aby wstydu się nie najeść a ojciec musi teraz udawac i udawac i udawać

 • kl123
  j F Y 4 stycznia 2014, 0:44 Odpowiedz

  Myślę, ze niech ten człowiek wyjeżdża jak najszybciej z Polski dla swojego bezpieczeństwa. Córka pewnie pójdzie do więzienia za współudział w morderstwie 6 osób.

 • zła ada
  j F Y 3 stycznia 2014, 14:15 Odpowiedz

  Jego córka jechała z tym mordercą, co zabił 6 osób w wypadku. Pani Ada nie jest święta- doskonale wiedziała, że kierowca jest pod wpływem narkotyków i alkoholu- mimo to, pozwoliła mu prowadzić, skutkiem czego zginęło 6 OSÓB, dwoje dzieci zostało osieroconych. Swojego dziecka człowiek nie potrafi wychować, co za wstyd

 • nika
  j F Y 2 stycznia 2014, 22:46 Odpowiedz

  A teraz ma taki problem z córką... Po co wsiadala do auta z pijanym???

 • Jarek
  j F Y 14 grudnia 2013, 0:45 Odpowiedz

  Piotr Bachrynowski ! Przez trzy lata zatrzymał się w rozwoju dzieci z bawiącymi się w piłkę siatkowa , jego siatkarki to ciagle zabawa w dujki i trojki siatkarskie.Nigdy sam żadnego sportu nie uprawiał , sztywny jako kołek , bardzo dobrze handluje w kościele dewocjanoliami i obrazkami.Twarzowo wygląda z baldachimem.

 • Anonim
  j F Y 28 marca 2013, 17:05 Odpowiedz

  Wszystko z góry było jest ukartowane.

 • mieszkanka KP
  j F Y 28 marca 2013, 16:29 Odpowiedz

  Widocznie z takimi doświadczeniami nie ma skoro nikt się nie zgłosił. Wiek nie gra tu roli tylko czyny. Panie Piotrku trzymamy kciuki za pana !

 • aa
  j F Y 28 marca 2013, 16:08 Odpowiedz

  W Kamieniu zatrudniają samych emerytów. Dyrektorka LO na Konopnickiej - emerytka, w ZSP Wolin - emerytka, dyrektor MOSiR - emeryt. Nie ma młodszych?

 • MGLKS Gryf
  j F Y 28 marca 2013, 10:17 Odpowiedz

  Gratulacje Piotr.

 • Anonim
  j F Y 28 marca 2013, 9:48 Odpowiedz

  CZŁOWIEK SPOKO, ALE CZY TO WYSTARCZY...

 • Anonim
  j F Y 28 marca 2013, 8:32 Odpowiedz

  Wiem, że to człowiek z pasją. Należało mu się!

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 21:32 Odpowiedz

  a ja hołduje tezie ze wuefiści to dobrzy dyrektorzy

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 20:13 Odpowiedz

  brawo info za determinacje i znajomość prawa. W urzędzie panika, nazbierało im sie

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 19:55 Odpowiedz

  Myślę że najważniejsze by umiał obronić swój budżet i otoczył się fajnymi ludźmi. Dobrymi organizatorami.. Szkoda jednak że nie stawia się na młodych bardzo szkoda tak wiele osób się marnuje, ale oni nie zapiszą się do ottona i nie zasilą szeregów kościoła. uciekną stąd i nie będzie komu na hale przychodzic

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 19:50 Odpowiedz

  zakrzewski płacze kasa umknęła łatwy dorobek w tych samych godzinach co w oświacie. co skończyło się?

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 18:57 Odpowiedz

  Bahrynowski nie będzie miał przebicia, Karpiński tupnie nogą i nie da mu kasy na nic

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 17:58 Odpowiedz

  spoko pan jest spoko ale dyrektor musi miec swoje zdanie i czy będzie stac na nie czy tylko na kiwanie głowa

  • Anonim
   j F Y 27 marca 2013, 18:25 Odpowiedz

   nikt nie pobije Jędrka w kiwaniu głową:)

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 17:02 Odpowiedz

  Ludzie opamiętajcie się - jak zatrudnili porządnego człowieka to źle, gdyby wybrali awanturnika i prostaka też by byłoby żle Czy wy wiecie w ogóle co chcecie????? No niestety tak wygląda bolączka małych miasteczek - każdy wie najlepiej i każdy byłby lepszy niż ten co akurat sprawuje jakąś władzę Poza tym jeśli żyje się w małych miastach to wiadomo że każdy każdego zna i niektóre rzeczy inaczej się załatwia - mnie to nie dziwi. Przeprowadźcie się do dużych miast to będzie się szansa wykazać

  • z chęcią bym wyjechał
   j F Y 27 marca 2013, 18:04 Odpowiedz

   Tu nie o to chodzi czy Pan Bahrynowski się nadaje czy nie, po prostu on jest emerytem i ma już zapewniony byt, a ludzie młodzi, zdolni,wykształceni muszą przez takich jak on i układy siedzieć na rodziców garnuszku lub szukać pracy poza Kamieniem. Niedługo w Kamieniu pozostaną sami emeryci i mochery!(nie wiem czy to jest dobry kierunek dla rozwoju naszego miasta?)

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 16:45 Odpowiedz

  A to nie jego córunia została zatrudniona jako sekretarka w PGK?

  • Anonim
   j F Y 27 marca 2013, 16:56 Odpowiedz

   Jeżeli tak jest to "porządność" takich ludzi mnie razi.Oni są grzeczni i porządni a ja walczę z debilizmem karpia. oni mają stołki dyr. a ja ....

 • kamieniak
  j F Y 27 marca 2013, 16:39 Odpowiedz

  Z zamieszczonych wypowiedzi wynika, że obojętnie kogo by nie wybrano to zawsze komuś coś nie pasuje wylewając nieczystości na głowę nawet porządnego człowieka. Moim zdaniem należy dać czas i szansę a być może okaże się, że wybór był najlepszy. Znam tego człowieka z widzenia i nie nie mam nic przeciwko niemu, określiłbym go jako porządnego człowieka i sąsiada.

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 15:33 Odpowiedz

  Marek to człowiek z klasą?! Litości...

  • Anonim
   j F Y 27 marca 2013, 16:04 Odpowiedz

   z klasa bo pogratulował chociaż sam został na tym stanowisku skrzywdzony.

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 15:09 Odpowiedz

  Stalo sie! HABEMUS DYREKTOR! Pytanie do redakcji czy nowy DYREKTOR wybral juz imie jakie przyjmie w zwiazku ze sprawowana funkcja?

  • Nauczyciel z układu
   j F Y 27 marca 2013, 15:41 Odpowiedz

   mgr.Otton Wielki-emeryt

 • Fani PIOTRA BAHRYNOWSKIEGO
  j F Y 27 marca 2013, 15:04 Odpowiedz

  GGRATULACJE PANIE PIOTRZE !!!!!!!!! Cieszymy sie ze Pan zostal dyrektorem, a zlosliwymi komentarzami prosze sie nie przejmowac, duzo jednak w naszym miescie zazdrosnikow.TRZYMAMY KCIUKI.

 • ja
  j F Y 27 marca 2013, 15:01 Odpowiedz

  Ja nie znam Pana Bahrynowskiego, wiem z widzenia kto to jest (jestem spoza miasta) ale mam jedna uwagę. Ten pan nie zawdzięcza tego stołka ottonom a zawdzięcza Karpińskiemu i Kamieńskieinfo? dlaczego? już wyjaśniam. Karpiński wyrzucił Marka Świderskiego i zwolniło się miejsce. To zasługa karpinskiego. A dlaczego Kamieńskieinfo? Bo to oni wykryli nielegalne zatrudnienie Zakrzewskiego i przez pół roku pisali i męczyli Karpia tym ze łamie prawo, aż wojewoda nakazał Karpinskiemu zorganizowanie konkursu. Zdajecie sobie sprawę ile rzeczy nagłośniono i dzięki temu wiemy więcej i mamy wpływ na toczące się życie.I dzięki temu niektórzy mają pracę, tak jak ten pan.A ten pan pewnie siedział cicho cichutko.Jak wielu.

  • JA
   j F Y 27 marca 2013, 15:03 Odpowiedz

   A jeszcze dopiszę że Marek powinien być nadal dyrektorem. Jak widać facet z klasą chociaż sam ma z Karpińskim sprawę w sądzie pracy.

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 15:01 Odpowiedz

  Gratulacje! To człowiek, któremu obcy jest mobbing, szmaciarskie traktowanie ludzi, prywata i cwaniactwo. Cieszymy się bardzo z wyboru i życzymy Panu Piotrowi tego, żeby się pracowało dobrze i efektywnie.

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 15:00 Odpowiedz

  gratulacje Panie Piotrze! Będzie sportowo!

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 14:46 Odpowiedz

  dobry człowiek! Gratuluje Piotrek

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 14:26 Odpowiedz

  Brawo dla Mikołaja....

 • teresa korupcja z kamienia
  j F Y 27 marca 2013, 14:17 Odpowiedz

  Mieszkańcy Kamienia są zaskoczeni wyborem. Nie spodziewaliśmy się!

 • J
  j F Y 27 marca 2013, 14:14 Odpowiedz

  I znowu miernota z ukladow

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 14:07 Odpowiedz

  Przecież to było wiadomo, że on wygra. Wstyd ale gratuluje

 • Marek Świderski
  j F Y 27 marca 2013, 13:58 Odpowiedz

  Powodzenia Piotrze. W MOSiRze pracują świetni ludzie. Zobaczysz. Jeszcze raz powodzenia.

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 12:57 Odpowiedz

  serdeczne gratulacje - zasłużył swoją postawą

 • Anonim
  j F Y 27 marca 2013, 12:46 Odpowiedz

  Od początku było wiadomo kto będzie i już tak jak ze wszystkimi konkursami w Kamieniu Pomorskim

 • miejscowa
  j F Y 27 marca 2013, 12:34 Odpowiedz

  Gratulacje!!!!!!!!!!!!

Historia Strona