Piotr Bahrynowski

Znamy już nazwisko nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. Został nim Piotr Bahrynowski z Kamienia Pomorskiego.

– Kandydat spełnił wszystkie warunki formalne, posiada duże doświadczenie zawodowe, a w rozmowie rekrutacyjnej wykazał się dobrą znajomością zadań zarówno całego zespołu, jak i danego stanowiska – czytamy w ogłoszeniu wyników o naborze podpisanym przez Burmistrza – Zaprezentował koncepcję kierowania i funkcjonowania placówki MOSiR, która pozwala sądzić, iż kandydat w pełni wywiąże się z powierzonych mu obowiązków i będzie kierować powierzoną mu jednostką w sposób kompetentny

Przypomnijmy blisko pół roku zajęło burmistrzowi podjęcie decyzji o ogłoszeniu konkursu na wolne stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Kamieniu Pomorskim. Sprawę poruszaliśmy kilkakrotnie, jednak po ostatniej interwencji redakcji kamienskie.info zainteresował się nią także Wojewoda Zachodniopomorski.

Funkcję pełniącego obowiązki dyrektora MOSiR sprawował od października 2012r Krzysztof Zakrzewski, będąc jednocześnie dyrektorem Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty.