W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich rozegrano na „Wolińskich Błoniach” biegi przełajowe od 5 roku do 16 lat oddzielnie dla każdego rocznika w kategorii dziewcząt i chłopców. W 22 biegach uczestniczyło  392 zawodników z Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Otwarcia biegów przełajowych  dokonał Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz, który życzył wszystkim uczestnikom jak najlepszych wyników w sportowej rywalizacji.

Pierwsza trójka z każdego biegu otrzymała medal złoty, srebrny i brązowy a pozostali, którzy ukończyli bieg medal za uczestnictwo. Na zakończenie każdego biegu medale wręczał Pan Burmistrz oraz Dyrektor PSP w Wolinie Pani Urszula Wołowicz .

Klasyfikacja końcowa pierwszej trójki we wszystkich biegach:

5 lat dz.                                                                                              5 lat chł.

1.Lena Nowak-Przedszkole Wolin                                  1.Maciej Fronczak-PSP Wolin

2.Lila Kleszczyńska -P Wolin                                        2.Igor Wólczyński-P Wolin

3.Iga Kiszkulas-P Wolin                                                3.Nikodem Zyk – P Wolin

6 lat dz.                                                                                              6 lat chł.

1.Silena Wiktor PSP Troszyn                                      1.Szymon Herbaczewski PSP Wolin

2.Ola Miętkiewicz PSP Wolin                                     2.Szymon Palenica PSP Wolin

3.Amelia Grodzka PSP Kołczewo                               3.Laura Znyk PSP Wolin

Klasa I                                                                                 Klasa I

1.Agata Śliwa PSP Koniewo                                        1.Emil Jakubiak PSP Wolin

2.Oliwia Gamus PSP Wolin                                         2.Aleks Leszkiewicz PSP Wolin

3.Laura Znyk PSP Wolin                                             3.Bartek Mortek PSP Wolin

Klasa II                                                                                Klasa II

1.Klementyna Felisiak PSP Wolin                              1.Borys Roszak PSP Wolin

2.Ola Duda PSP Koniewo                                          2.Adraian Wólczyński PSP Wolin

3.Maja Kucharczyk PSP Wolin                                  3.Kajetan Bukała PSP Wolin

Klasa III                                                                               Klasa III

1.Milena Zalewska PSP Troszyn                              1.Patryk Duda PSP Koniewo

2.Ida Krzyżanowska PSP Kołczewo                         2.Adrian Śliwa PSP Koniewo

3.Ola Osiak PSP Koniewo                                       3.Emil Podgórski PSP Troszyn

Klasa IV                                                                               Klasa IV

1.Zuzanna Czach PSP Koniewo                                 1.Bartek Nowak PSP Wolin

2.Amelia Mazur PSP Wolin                                        2.Mateusz Przybylski PSP Wolin

3.Natalia Natalia Baranowska PSP Kołczewo              3.Miłosz Gałwiaczek PSP Wolin

Klasa V                                                                                Klasa V

1.Ewa Kozaczuk PSP Wolin                                         1.Olaf Roszak PSP Wolin

2.Laura Czach PSP Wolin                                             2.Igor Pałosz PSP Wolin

3.Alicja Rosół PSP Koniewo                                          3.Dominik Świętczak PSP Kołczewo

Klasa VI

1.Martyna Dajlid PSP Kołczewo                                   1.Szymon Kruczek PSP Wolin

2.Nikola Czach PSP Koniewo                                       2.Igor Trawniczek PSP Wolin

3.Weronika Stefańska PSP Kołczewo                           3.Fabian Pieroszkiewicz PSP Wolin

Gimnazjum  dz.                Klasa I                                Gimnazjum chł.Klasa I

1.Róża Pieroszkiewicz  Wolin                                       1.Adrian Kranz  Wolin

2.Julia Kuczyńska           Wolin                                    2.Oliwier Gałwiaczek Wolin

3.Michalina Opas   Wolin                                             3.Oskar Łużny Wolin

Klasa II                                                                                Klasa II

1.Gracja Kalibanka Wolin                                           1.Hubert Leśniewski Wolin

2.Paula Baranowska Wolin                                         2.Bartek Patro Wolin

3.Nikola Wiśniewska Wolin                                        3.Jakub Szczygieł Wolin

Klasa III                                                                       Klasa III

1.Natalia Pender Wolin                                               1.Dawid Aftewicz Wolin

2.Wiktoria Szada-Borzyszkowska Wolin                      2.Eryk Rydzewski Wolin

3.Klaudia Szabat Wolin                                              3.Mateusz Kawek Wolin

Serdecznie dziękujemy wszystkim  za pomoc w zorganizowaniu biegu.
Organizator OSiR Wolin, UKS ,,Kormoran”, PSP Wolin