3

Wiadomość, która wydawała się nierealna po wnikliwym przeczytaniu okazała się prawdziwa – niewyróżnienie jest możliwe! O przyznaniu „prestiżowej” nagrody poinformowała sama sekretarz Iwona Szulc. – „W maju br, z biura Fundacji Gospodarczej Euro – Partner dostaliśmy informację o nominacji naszego powiatu do otrzymania prestiżowego niewyróżnienia EURO – POWIAT 2013/2014.” – chwali się na oficjalnej stronie powiatu urzędniczka.

„II Plebiscyt EURO-POWIAT, który objęty został patronatem Ministerstwa Gospodarki, to wybór starostw powiatowych, które jak żadne inne potrafi zadbać o mieszkańców, są przyjazne wobec firm i instytucji działających na swoim terenie. Wyróżnienia przyznawane są powiatom, które skutecznie tworzą warunki zachęcając nie tylko inwestorów, ale również wszystkich mieszkańców do funkcjonowania właśnie w danym powiecie”czytamy dalej w oficjalnym publikatorze urzędu.

Clipboard05

” fot. kamienskie.info

Aby potwierdzić uzyskane informacje, Iwona Szulc wskazuje w swoim tekście link… po kliknięciu na który wyskakuje informacja o… błędzie i braku wskazanej strony.

fot. kamienskie.info

fot. kamienskie.info

Teraz już nie mamy wątpliwości co do uzasadnienia wygranego konkursu, podpisanego przez Starostę Kiryluk w którym czytamy, że Iwona Szulc była najlepsza, gdyż wykazała się: „wiedzą praktyczną, doświadczeniem oraz znajomością zagadnień związanych ze specyfiką funkcjonowania administracji samorządowej”.

kamienskie.info