11 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu „B” w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017, w których udział wzięli: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie, Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu, Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie oraz Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu.

Po kilku godzinnych zmaganiach na boiskach do Półfinału Wojewódzkiego awans uzyskały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie oraz  Zespołu Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu.

GRUPA A

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie – Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie 4 : 1 (4 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 4 : 4   (3 : 0)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 3 : 1 (1 : 1)
L.P. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4     im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie 6 7 – 2
2 Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 1 5 – 7
3 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie 1 5 – 8

GRUPA B

  • Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach 2 : 1 (2 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie         2 : 0 (1 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 0 : 0 (0 : 0)
L.P. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi    im. Jana Pawła II w Kołobrzegu 4 2 – 1
2 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach 3 3 – 2
3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego    w Kołczewie 1 0 – 2

Półfinały:

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach 3 : 1 (2 : 1)
  • Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Jana Pawła II w Kołobrzegu – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 2 : 4 (1 : 4)

Mecz o V miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie 0 : 4 (0 : 4)

Mecz o III miejsce:

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach – Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu 3 : 1 (1 : 1)

Finał:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 4 : 4 (1 : 1 ) po karnych 4 : 3

Klasyfikacja Końcowa:

I  miejsce – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie

II miejsce – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach

IV miejsce  Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II           w Kołobrzegu

V miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie

VI miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Wszystkie zespoły z rąk Pana Marka Matysa, Wicestarosty Kamieńskiego otrzymały dyplomy oraz puchary, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Serdecznie dziękujemy pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim za pomoc przy organizacji turnieju.

Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim