Fines S.A. jest ogólnopolskim liderem na rynku pośrednictwa finansowego w zakresie pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych w sieci agencyjnej. Współpracujemy z siecią 2.500 biur kredytowych na terenie całego kraju i ponad 150 Placówkami Franczyzowymi. Jesteśmy Członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz laureatem programu Solidna Firma, posiadamy certyfikaty Rzetelna Firma oraz Fair Play. Do jednej z naszych placówek kredytowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta
miejsce pracy: Kamień Pomorski

Opis stanowiska:
•       profesjonalne doradztwo i sprzedaż produktów kredytowych
•       inicjowanie i aktywne kształtowanie długotrwałych relacji z Klientami
•       sprawna i rzetelna obsługa Klienta
•       aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
Wymagania:
•       wykształcenie min. średnie
•       minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w dowolnej branży
•       doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów
•       znajomość rynku kredytów i pożyczek
•       umiejętność efektywnej pracy w zespole
•       dopuszczamy możliwość rozważenia zgłoszenia osoby bez doświadczenia chętnej do rozpoczęcia procesu nauki
Oferujemy:
•       ciekawą i samodzielną pracę
•       system premiowy zależny od wyników w pracy
•       atrakcyjne wynagrodzenie, a dla osób z doświadczeniem w branży wynagrodzenie konkurencyjne do obecnego z jasno określoną ścieżką kariery i rozwoju
•       pracę w młodym, dynamicznym zespole
•       możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres kamienpomorski@operatorbankowy.pl lub osobiście w placówce w Kamieniu Pomorskim, ul. Basztowa 10 ze zdjęciem w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Prosimy o zamieszczenie w CV formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych.