logs
Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON to nowoczesna firma o profilu odszkodowawczym.
Jesteśmy partnerem w dochodzeniu roszczeń dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych na drodze polubownej lub sądowej.

OFERTA WSPÓŁPRACY

Współpracujemy z najlepszymi! Obecnie poszukujemy osób, które obejmą stanowisko:

OPIEKUN KLIENTA

MIEJSCE PRACY
• Świnoujście, Kamień Pomorskie i okolice

OPIS STANOWISKA:
• aktywne poszukiwanie osób zainteresowanych dochodzeniem roszczeń
• podpisywanie umów z Klientem oraz gromadzenie i przekazywanie Kancelarii dokumentacji osób poszkodowanych
• nawiązywanie współpracy z jednostkami współpracującymi / polecającymi
• praca mobilna

OFERUJEMY:
• elastyczne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa w oparciu o działalność gospodarczą)
• specjalistyczne szkolenia
• współpracę z ekspertami branży odszkodowawczej
• możliwość rozwoju zawodowego
• współpracę z prężnie rozwijającą się firmą
• brak ograniczeń terytorialnych

WYMAGANIA:
• samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu
• zdolności organizacyjne i determinacja w dążeniu do celu
• otwarcie na stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji
• wysoka kultura osobista i empatia

TO NAS WYRÓŻNIA:
• naszą misją jest niesienie pomocy i uświadomienie poszkodowanym przysługujących im praw
• swoje działania opieramy na profesjonalizmie i pasji
• mamy partnerskie podejście do współpracy
• podejmujemy również najtrudniejsze sprawy
• pokrywamy koszty spraw sądowych
• ryzyko przyjmujemy na siebie – nie pobieramy od Klientów żadnych opłat przed uzyskaniem dla nich środków

APLIKACJĘ PROSIMY WYSŁAĆ NA ADRES:
m.gorczynski@kanacelariarubikon.pl