Zakład Zagospodarowania Odpadami FBSerwis Kamieńsk sp. z o.o. poszukuje do pracy osób na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY
Miejsce pracy: Ruszczyn (gmina Kamieńsk, woj. łódzkie).

Zakres zadań:
• Kierowanie ruchem pojazdów zewnętrznych i wewnętrznych dostarczających i odbierających odpady, surowce i materiały z i na teren Zakładu
• Kontrola zgodności dostarczonych odpadów pod względem ich zgodności do zdeklarowanych przez dostawcę oraz identyfikacja odpadów i surowców niebezpiecznych i problemowych, surowcowych, mogących zakłócić pracę linii sortowniczej i produkcji itp.
• Prace porządkowe na terenie i wokół Zakładu, utrzymywanie w należytym stanie technicznym i porządkowym infrastruktury Zakładu
• Zgłaszanie przełożonym wszelkich zauważonych usterek i nieprawidłowości w procesach pracy maszyn i urządzeń
• Dbanie o należyty stan techniczny i czystość powierzonych urządzeń i narzędzi

Wymagania:
• Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi
• Pracowitość i zaangażowanie w obowiązki
• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
• Niezbędne narzędzia pracy
• Otwartą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
telefoniczny: (44) 681 71 02
mailowy: praca@fbserwis.pl
lub osobisty: FBSerwis Kamieńsk Sp. z o.o., ul. Wieluńska 50, 97-360 Kamieńsk