DSC09703

Po latach pracy u boku Bronisława Karpińskiego z kamieńskim magistratem pożegnał się radca prawny Przemysław Kaczorowski. – Zawsze starałem się broniąc swojego burmistrza, bo takie było moje zadanie nigdy Państwa nie oszukiwać co do tego co jest istotne a co jest ważne. Zawsze niewygodną prawdę mówiłem tak jak uważałem. Może nie zawsze miałem racje ale zawsze to co mówiłem wynikało z mojej najlepszej wiedzy i doświadczenia życiowego. – powiedział do radnych podczas wczorajszej sesji Przemysław Kaczorowski.

Nowym radcą prawnym gminy został Patryk Zbroja – adwokat w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Patryk Zbroja ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z oceną bardzo dobrą. W okresie od 2003 do 2006 r. odbywał aplikację adwokacką w Lubuskiej Izbie Adwokackiej, którą zakończył egzaminem adwokackim.

Zbroja świadczył do tej pory pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym, a w szczególności: udziela porad, sporządza opinie, reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, prowadzi również stałą obsługę prawną.

kamienskie.info