Grupa Radnych

Na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy list podpisany przez radnych zrzeszonych w Klubie Radnych „Nasza Gmina”. Poniżej publikujemy jego treść:

„Szanowni Państwo! Mieszkańcy Gminy Kamień Pomorski!

Jesteśmy wdzięczni za złożenie swojego podpisu pod sprzeciwem dotyczącym Zarządzenia Burmistrza Kamienia Pomorskiego z dnia 7 października 2013r. w sprawie sprzedaży nieruchomości zabudowanej położonej w obrębie nr 2 miasta Kamień Pomorski przy ulicy Wilków Morskich 4.

Pragniemy podziękować Państwu, wszystkim mieszkańcom Gminy Kamień Pomorski i każdemu z osobna za wsparcie tej inicjatywy. Prosimy Państwa o dalsze wpisywanie się na listę mieszkańców sprzeciwiających się sprzedaży terenów nad wodą w Kamieniu Pomorskim.

Pan Burmistrz Bronisław Grzegorz Karpiński na ostatniej Sesji Rady Miasta dn. 29 listopada 2013 r. zapewnił, że rozumie nasze intencje, a nawet w dużej mierze je podziela.

Apelujemy, jeszcze raz, do Pana Burmistrza Kamienia Pomorskiego, o wycofanie Zarządzenia Burmistrza Kamienia Pomorskiego z dnia 07 października 2013r. w sprawie sprzedaży nieruchomości zabudowanej położonej w obrębie nr 2 miasta Kamień Pomorski przy ulicy Wilków Morskich 4.”

Klub Radnych „Nasza Gmina”
Stanisław Kuryłło
Jacek Golusda
Jadwiga Cuber
Henryk Masłowski
Bożena Muńdziakiewicz

 Logo PDFKliknij na ikonę aby pobrać petycję