Dariusz Kaczor

Dzisiaj na sesji Rady Gminy Świerzno ślubowanie złożył radny Dariusz Kaczor. Wygrał wybory uzupełniające w okręgu nr 4, do którego należą miejscowości Stuchowo, Starza, Ciesław i Kępica, zdobywając 152 głosy.

Dariusz Kaczor 12 lat pełnił funkcję radnego. W latach 1998–2006 był już radnym Rady Gminy Świerzno a w kadencji 2006-2010 był radnym Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim. W wyborach samorządowych 2010 ubiegał się o mandat do Rady Powiatu z ramienia Platformy Obywatelskiej w okręgu nr 4 obejmującym gminę Golczewo i Świerzno. Mimo największej ilości – 194 głosów, zdobytych w swojej gminie Świerzno, mandatu nie otrzymał. Ma 55 lat. Od 20 lat wraz ze wspólnikiem prowadzi Gospodarstwo Rolne w Starzy.

kamienskie.info

—————————————————-

Radny Dariusz Kaczor za pośrednictwem portalu kamienskie.info dziękuje wyborcom, którzy poparli go w wyborach uzupełniających.

Szanowni Państwo, Dziękuję za wybór, okazane zaufanie i za gest dobrej woli, który sprawił, że pojawiliście się przy urnie i głosowaliście właśnie na mnie. Dziękuję, że nie pozostaliście bierni wobec tego, co dzieje się w naszej gminie.

Dariusz Kaczor