fot. TVP3 Szczecin

Radny Dariusz Abramowicz postanowił wziąć pod lupę służbowy wyjazd Radosława Drozdowicza, na który wicestarosta wybrał się miesiąc temu, wraz z pijanym burmistrzem Golczewa. Przypomnijmy Andrzej Danieluk podjął pracę w Urzędzie Miejskim, a następnie udał się na wycieczkę, jak twierdził później, prywatną w ramach urlopu, służbowym samochodem gminy Golczewo.

W interpelacji radny starał się dowiedzieć, jakie zadania 3 lutego wykonywał wicestarosta, kto wystawił zastępcy delegację oraz jaki był wynik podjętych przez Radosława Drozdowicza w tym dniu działań. Dariusz Abramowicz zapytał, jaką konkretną korzyść przyniósł powiatowi wyjazd Drozdowicza w tym dniu oraz zażądał kserokopii wykazu delegacji.

fot. kamienskie.info

fot. kamienskie.info

W obronę swojego kolegę z koalicji postanowiła wziąć starosta Kiryluk. Co robił w tym dniu wicestarosta Drozdowicz? Okazuje się, że oprócz kilku wystąpień dla mediów, w których twierdził, że stan Andrzeja Danieluka nie wskazywał na to, iż jest pod wpływem alkoholu, wicestaroście niewiele udało się załatwić tego dnia.

fot. kamienskie.info

fot. kamienskie.info

Przed kamerami TVP3 Szczecin Radosław Drozdowicz zapewniał, że wyjazd dotyczył kilku ważnych spraw związanych ze stanem dróg.

Dlaczego Beata Kiryluk nie wspomina o tym w odpowiedzi? Czy wicestarosta zapomniał poinformować o tych działaniach? A może mijał się z prawdą mówiąc o celu wyjazdu występując przed kamerami? Zgodnie z sugestią Beaty Kiryluk postanowiliśmy poszukać wzmianki o efektach spotkań na stronie internetowej powiatu. Niestety na próżno. Brak jakichkolwiek informacji o efektach wyjazdu z 3 lutego.

fot. kamienskie.info

Na stronie powiatu na próżno szukać jakichkolwiek informacji pomiędzy 31 stycznia a 3 lutego 2014 roku fot. kamienskie.info

Ocenę udzielonych mi odpowiedz, pozostawiam do oceny Czytelników. Do sprawy wrócę na najbliższej sesji powiedział w rozmowie z redakcją radny Dariusz AbramowiczTakich odpowiedzi można udzielać w przedszkolu.

kamienskie.info