fot. kamienskie.info

fot. kamienskie.info

Na nic utyskiwania i jęki partyjnych zazdrośników. Według informacji, do których udało nam się dotrzeć, podczas wczorajszego spotkania w Wisełce, wysoko postawiony członek Zarządu Krajowego PO, przekazał Beacie Kiryluk propozycję swoich partyjnych kolegów z Warszawy, objęcia teki podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów.

Według nieoficjalnych informacji argumentami, które przemawiają za Kiryluk jest jej wiedza z zakresu finansów i ekonomii, która pozwoliła na wyprowadzenie Powiatu Kamieńskiego z trudnej sytuacji finansowej. To inni starostowie z naszego województwa wzorują się na Jej działaniach.

To fantastyczna sprawa, otwierająca drzwi na świat kamieńskiej platformie. Wierzę, że Beata (przyp. red. Kiryluk) „pociągnie” za sobą na szczyt innych kolegów. Zawsze głęboko na sercu leżały jej lokalne struktury. Dbała i nadal dba o ludzi, ceni przyjaciół w partii powiedział nam pragnący zachować anonimowość jeden z działaczy powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej.

fot. kamienskie.info

fot. kamienskie.info

Co to oznacza dla Starostwa? Według nieoficjalnych informacji, swoją osobę do dyspozycji, na stanowisko starosty oddaje Radosław Drozdowicz.

Przemawia za nim przede wszystkim doświadczenie jakie zdobył u boku starosty Kiryluk. Razem są przecież autorami wielu strategii. Tak wielu, że pogubić się można. Osobiście poprę tę kandydaturępowiedział nam jeden z radnych powiatu.

kamienskie.info