Andrzej Danieluk

Na niewiele zdała się lekcja, jakiej doświadczył Andrzej Danieluk w czerwcu 2013 roku, kiedy został zatrzymany przez funkcjonariuszy gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Wtedy tłumaczył, iż wypił jedynie lampkę szampana. Bezczelność burmistrza sięgnęła zenitu! Jak udało się ustalić naszej redakcji, dziś rano Andrzej Danieluk przyszedł pijany do Urzędu i podjął czynności służbowe.

Około godziny 10.15 pan burmistrz służbowym samochodem, z pracownikiem za kierownicą, wyjechał w celu odbycia spotkań służbowych. Pojazd został zatrzymany przez policję. Według informacji do jakich dotarła nasza redakcja, burmistrz miał ponad 1,5 promila w wydychanym powietrzu.

Próbowaliśmy dowiedzieć się od sekretarki burmistrza, gdzie udał się Andrzej Danieluk, jednak odmówiła nam udzielenia informacji. Czekamy na telefon od zastępcy burmistrza w tej sprawie.

Więcej informacji o zdarzeniu podamy niebawem.

Przypomnijmy 25 czerwca 2013 roku funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji prowadząc rutynową kontrolę zatrzymali burmistrza Golczewa prowadzącego samochód pod wpływem alkoholu. Andrzej Danieluk miał we krwi 0,4 promila. Policjanci zatrzymali prawo jazdy burmistrza. Wyrokiem Sądu, nałożono na niego karę grzywny w wysokości 1000zł oraz orzeczono zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi w ruchu lądowym na okres 6 miesięcy. Kara upłynęła pod koniec grudnia ubiegłego roku.

kamienskie.info

—————————————————

Potwierdziły się informacje, które przekazywaliśmy naszym Czytelnikom tuż po godzinie 12. Jak poinformowała naszą redakcję rzecznik kamieńskiej Policji, podczas kontroli drogowej burmistrz Golczewa miał w wydychanym powietrzu 1,68 promila alkoholu.

Obecnie prowadzone są czynności w tej sprawie. Policjanci przygotowują stosowną dokumentację – powiedziała w rozmowie z naszą redakcją st. sierż Marta Szołtun

Udało nam się skontaktować z zastępcą burmistrza. Józef Malec poinformował nas, iż obecnie burmistrz Danieluk przebywa w Szczecinie. W rozmowie z reporterem Radia Szczecin, zastępca burmistrz poinformował, iż Andrzej Danieluk wziął urlop na żądanie.