DSC02098

W Zespole Szkół Publicznych w Golczewie w sobotę 25 stycznia br. odbyło się Spotkanie Noworoczne Koła Terenowego w Golczewie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

DSC02102

Na zaproszenie Zarządu przybyli goście: Wicestarosta Kamieński Pan Radosław Drozdowicz, Zastępca Burmistrza Golczewa Pan Józef Malec, Ksiądz Wiesław Łuczko, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Beata Pastryk, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Pani Aldona Kaczmarek, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie Pani Barbara Urbanowicz, Przewodniczący Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kamieniu Pomorskim Pan Stanisław Salanek, Przewodniczący Koła Terenowego w Świerznie P.Z.E.R.i I. Pan Janusz Licht oraz Przewodnicząca Koła Terenowego w Gostyniu P.Z.E.R.i I. Pani Lucyna Karanik.

DSC02116

Spotkanie rozpoczęło się od niespodzianki przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. Dzieci pod opieką nauczycielek Pani Elżbiety Kuleszy i Pani Uli Szukalskiej wykonały anioły szczęścia, które następnie wręczyły wszystkim zebranym. Przewodnicząca Koła Terenowego w Golczewie Pani Marianna Mikołajczak w swoim przemówieniu podziękowała za ten niezwykle miły gest. Zaproszeni goście w swych przemówieniach złożyli wszystkim przybyłym życzenia zdrowia i pomyślności.

DSC02128

W trakcie Spotkania Noworocznego zostały także wręczone legitymacje nowym członkom Związku. Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną. Na początek wystąpiła Pani Roksana Jankowska, która znanymi przebojami zachęciła wszystkich do tańca. Następnie zabawę poprowadził Pan Ryszard czyli „On jeden” – dobrze wszystkim znany i lubiany muzyk, który już niejednokrotnie gościł na uroczystościach organizowanych przez nasze Koło Terenowe.

DSC02166

Spotkanie Noworoczne to zawsze wspaniała okazja do podsumowania minionego roku, omówienia planów na przyszłość, jak i chwila oderwania się od codziennych trosk i spędzenia miło czasu w przyjaznych gronie.