Konkurs Czytelniczy 2013r. (1)

29 stycznia 2014 roku o godzinie 16.00 w naszej bibliotece odbyło się Spotkanie z Laureatami Konkursu Czytelnik Roku 2013 i rozdanie pamiątkowych Dyplomów i Nagród Książkowych dla najlepszych Czytelników 2013 roku.

Nasi laureaci przybyli dość licznie mimo panującej wietrznej i zimnej aury, żałujemy tylko , że nie spotkaliśmy się w komplecie – ale obiecujemy – wszystkie nagrody w najbliższym czasie znajdą się w rękach swoich właścicieli.

Nasze dziewczyny: Iwona, Wiesia i Teresa upiekły pyszne ciasta – którymi raczyliśmy się na spotkaniu przy kawie i herbacie. Były gratulacje i mile słowa podziękowania, poprosiliśmy naszych Laureatów o podpowiedzi – które na pewno uwzględnimy przy zakupie nowości wydawniczych na bieżący rok.

Rozmawialiśmy o planach pracy naszej placówki na kolejny rok – te zdradzimy tu już niedługo i zapewniamy – są atrakcyjne!!! , o pozycjach książkowych, które będziemy omawiać na kolejnych Spotkaniach DDK „Horus” – już 4 lutego we wtorek spotykamy się o 17.00 aby omawiać:

„Kobiety Kadafiego” Annick Cojean.

Konkurs Czytelniczy 2013r. (14)

Rozmawialiśmy o historii naszego Dziwnowa, o ludziach z którymi warto i trzeba się spotkać – by mogli się z nami podzielić swoimi historiami, przeżyciami, wiadomościami – dopóki są jeszcze wśród nas. O  podróżach i pasjach które warto mieć i którymi chcemy się dzielić z bliskimi i nie tylko. O tym co i kogo –  chcielibyśmy poznać i czego się dowiedzieć i o tym  kogo chcielibyśmy zaprosić na Spotkania Autorskie do naszej Biblioteki.

Spędziliśmy bardzo miły zimowy wieczór w gronie Laureatów i Pracowników naszej Biblioteki i cieszymy się, że już niedługo kolejne nasze Spotkanie, na które oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy  i to już 4 lutego o 17.00 !!!

źródło:
Alina Cygal Sobhi