Misiek

Uwaga, uwaga! Informujemy, że w sobotę o godzinie 15:00 w Sali Widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury (Hala sportowa) odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców z nowym trenerem Jacht Klub Kamień Pomorski Michałem Oknińskim.

Misiek przejmie od Kuby Kaczora zajęcia z najmłodszą grupą, która obejmie między innymi klasę Optimist i windsurfing! Planujemy prowadzenie zajęć ogólnożeglarskich, których celem ma być przede wszystkim oswojenie dzieci z wodą i zainteresowanie żeglarstwem.

Do wiosny zajęcia będą prowadzone na basenie i hali sportowej a na wiosnę zaczniemy zabawę na większej wodzie. Nie mamy zamiaru się ograniczać w zakresie klas żeglarskich. Dysponujemy różnym sprzętem i każdy będzie mógł spróbować znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednią łódkę lub deskę. Przedział wiekowy też nie jest sztywny i obejmuje dzieci i młodzież od 7 do 15 lat, które następnie będą mogły przejść do naszej sekcji morskiej.

Michał Okniński jest wilkiem morskim z krwi i kości! Żegluje na desce i jachtach od najmłodszych lat i przez wiele sezonów startował jako zawodnik grupy A w Windsurfingowym Pucharze Polski i innych klasach. Ponadto posiada licencję międzynarodowego stowarzyszenia instruktorów sportów wodnych VDWS, która gwarantuje profesjonalizm i kompetencje. W załodze SPUTNIK TEAM przepłynął kilka tysięcy mil w rejsach po Bałtyku i Morzu Północnym. Przepracował wiele sezonów jako uwielbiany przez dzieci instruktor windsurfingu.

Zapraszamy!

Kontakt: Michał Okniński tel. 508 430 188

Zadanie: „Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży Gminy Kamień Pomorski z zakresu żeglarstwa” jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Kamień Pomorski, oraz od sponsorów klubu: Crewsaver, Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji JANTAR w Dziwnówku.

źródło:
Jacht Klub Kamień Pomorski
www.jkkp.pl