Kino Kapitol

Świąteczny tydzień przed nami. Chcesz ciekawie i atrakcyjnie spędzić czas? Idź do kina! Kino Kapitol Gryfice przygotowało dla wszystkich specjalną jeszcze „jesienną promocję” oraz świetny repertuar. Oto rozkład na ten tydzień.

Pierwszy film to coś dla fanów historii, ale nie tylko. Listopad 1942 roku, Stalingrad. Grupa rosyjskich żołnierzy zaciekle broni strategicznego budynku, stawiając opór bezwzględnej niemieckiej armii. Między nimi, a mieszkającymi w zniszczonym mieście dwiema kobietami tworzą się bardzo silne więzi. Wokół toczy się najkrwawsza bitwa w historii ludzkości, która rani wszystkich. Dramat przeżywają żołnierze, cywile, ale również i niemieccy najeźdźcy.  Lecz nawet w najstraszniejszej bitwie jest miejsce na miłość i nadzieję. ,,Stalingrad’’ do zobaczenia w kinie od czwartku do niedzieli!

RATUJMY MIKOŁAJA –  Świąteczna animacja dla całej rodziny, w której głosów użyczyli m.in. Martin Freeman, czyli Bilbo Baggins z megahitu „Hobbit: Niezwykła podróż” oraz legendy małego i dużego ekranu w osobach niezapomnianej Joan Collins i brodatego Tima Curry’ego. Niepokorny elf Bernard spowoduje wielkie zamieszanie w tajnych laboratoriach Świętego Mikołaja, ujawniając ich lokalizację ekscentrycznemu miliarderowi. Jedynym sposobem na naprawienie szkód i uratowanie świąt Bożego Narodzenia jest ratunkowa misja w czasie, która wywołuje całą masę niezwykłych i zabawnych komplikacji. Film do zobaczenia w kinie przez cały tydzień (oprócz środy)!

Na zakończenie remake mrożący krew w żyłach dla cierpliwych, czyli ,,OLDBOY. Zemsta jest cierpliwa’’. Joe Doucett z nieznanych sobie powodów zostaje porwany i uwięziony. Nie wie kto jest jego oprawcą, ani jakie ma wobec niego zamiary. Po 20 latach niewoli niespodziewanie zostaje wypuszczony. Owładnięty obsesyjną żądzą zemsty próbuje odkryć jakie siły stały za jego cierpieniem. Domyśla się, że niewola była formą kary, ale nie wie za jakie winy. Nie wie także, że uwolnienie jest kolejnym etapem okrutnego planu. (sobota, niedziela).

Rep._23-29_grudz

źródło:
SP24