DSC05975

Piłkarze Vinety Wolin nie dali rady drużynie rezerw Lecha Poznań, której rezerwy gładko rozprawiły się w wyjazdowym meczu z Wyspiarzami wygrywając 0:4. Po czterech meczach bez zwycięstwa, złą passę przełamali piłkarze z Kamienia Pomorskiego. Drużyna Gryfa wygrała 2:1 przed własną publicznością z zespołem Piasta Chociwel po bramkach Misztala i Sasina.DSC05973

Zespół Lecha Poznań już od początku spotkania przeważała w posiadaniu piłki. Na prowadzenie Niebiesko-biali wyszli w 27. minucie meczu, kiedy Patryk Janasik perfekcyjnie zagrał do Kamila Jóźwiaka. Pomocnik, który ma na swoim koncie piętnaście występów w Lotto Ekstraklasie był wyróżniającym się zawodnikiem w sobotnim spotkaniu rezerw. 18-latek poza golem, zaliczył w drugiej połowie asysty przy trafieniach Niklasa Zulciaka oraz Pawła Tomczyka, a już w doliczonym czasie gry po raz drugi wpisał się na listę strzelców.