strazacy_zachodniopomorskie

W zakończonych w czwartek, 12 grudnia 2013r. XIX Halowych Mistrzostwach Polski Strażackich Piątek Piłkarskich rozgrywanych w Mrzeżynie i Dźwirzynie zespół strażaków z województwa zachodniopomorskiego zajął wysokie trzwecie miejsce! W reprezentacji zachodniopomorskiego zagrało trzech zawodników na co dzień grających w zespole PSP Kamień Pomorski w I Lidze Super KALF Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu: Mateusz Wróbel, Damian Kraszewski i bramkarz Mariusz Janiszewski. Pierwsi dwaj zawodnicy posiadają na swoim koncie tytuł króla strzelców I Ligi Super KALF, Mariusz Janiszewski to najlepszy bramkarz I edycji Ligi Szóstek Piłkarskich rozgrywanej na orliku.

Niewiele zabrakło, aby zespół z zachodniopomorskiego awansował do finału. W półfinale minimalnie lepszy okazał się zespół Szkoły Głównej PSP, który wszedł do finału wygrywając 2:1. W meczu o III miejsce zachodniopomorskie pokonało zespół z Łodzi 3:2.

Gratulujemy ekipie zachodniopomorskiego, jesteśmy dumni z zawodników Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, którzy godnie reprezentowali naszą ligę halową oraz miasto Kamień Pomorski na Mistrzostwach Polski.

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski