20141108_152810

Pracowity początek sezonu mają za sobą tenisiści stołowi UKS Chrobry Międzyzdroje. W sobotę, 5 września wystartowali w Sianowie w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w tenisie stołowym. Najlepiej zaprezentowała się Weronika Zygan, która zajęła wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji kadetek. W turnieju wystąpiła również Laura Kober – 8 miejsce oraz Aurelia Burza – 10 miejsce. W kategorii Kadetów wystąpił Michał Janik zajmując 6 miejsce oraz Michał Wandachowicz – 10 miejsce. Natomiast tydzień później, 13 września w Hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach został rozegrany I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w tenisie stołowym. Wśród seniorek nie miała sobie równych nasza zawodniczka Anna Zielińska, która pewnie wygrała cały turniej. Na trzecim miejscu znalazła się Adrianna Kołaszewska. Pozostałe nasze zawodniczki zajęły kolejno miejsca: Wioleta Witkowska – 4, Paulina Komisarska – 11 oraz Weronika Zygan – 15.