IMG_4391

5 grudnia 2013 w bibliotece w Międzyzdrojach odbył się koncert „Swingowo, rockowo, mikołajkowo…” w wykonaniu Witolda Żuromskiego i Roberta Antkowiaka. Artyści wykonali m. in. utwory „All Of Me”, „The Girl From Ipanema”, The Shadow of Your Smile, „Fragile” – Stinga, „Wonderful Tonight” – Erica Claptona, „Tequila Sunrise” – The Eagles…  i wiele innych. Instrumentalnie i wokalnie…

Witold Żuromski jest muzykiem i kompozytorem. Gra na gitarze elektrycznej i akustycznej już od 27 lat. W 1997 roku został laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Bluesowego” Zaczarowany Świat Harmonijki” organizowanego przez C.K. Zamek w Poznaniu.

IMG_4419

Robert Antkowiak jest pianistą, kompozytorem i aranżerem. Autor muzyki do wielu reklam radiowych, telewizyjnych oraz programów telewizyjnych. Brał udział w wielu festiwalach muzycznych w Polsce i Europie.

Na koncert przybyli goście z Międzyzdrojów oraz z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kamieniu Pomorskim. Artyści bisowali kilkakrotnie a mimo to słuchacze czuli nutkę niedosytu. Finałem spotkania z muzyką była wspólna fotografia.

źródło:
Organizator