zamknij
Najnowsze informacje

Widmo zwrotu blisko 230 tys. złotych z odsetkami dla Instytutu Medycznego EMC ...Czytaj więcej

Uzdrowisko   Zapiecek   Zapiecek   Uzdrowisko   TETELA   Zapiecek .

Szokujące zdjęcia na oficjalnej stronie internetowej Szkoły w Gostyniu

fot. SP w Gostyniu

fot. SP w Gostyniu

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu w grudniu ub. roku zorganizowała wyjazd dla swoich uczniów do ulokowanego pod Berlinem centrum rekreacyjno – wypoczynkowego czyli największej tropikalnej wyspy w Europie. Do naszej redakcji zwrócili się rodzice, którzy po feriach przeglądali stronę internetową Szkoły w poszukiwaniu zdjęć z wyjazdów dzieci.

– Zastanawiam się, czy takie zdjęcia powinny być zamieszczane na szkolnej stronie? W końcu to oficjalna strona instytucji publicznej jaką jest szkoła. Nie wiem czy to stosowne, aby dyrektor szkoły prezentowała się w stroju bikini a jeden z nauczycieli w kąpielówkach – dopytuje nasza Czytelniczka – Czy pani dyrektor Jolanta Kreja nie ma świadomości, że takich zdjęć się nie zamieszcza na stronie publicznej? Może ona i drugi nauczyciel lubią pokazywać się w takich sytuacjach, ale dlaczego z dziećmi? I dziwię się, że od dwóch miesięcy te zdjęcia są na stronie i żaden z nauczycieli nie reaguje. Jestem oburzona.

Na stronie internetowej Szkoły oprócz dość nietypowych zdjęć (38), wprowadzonych zresztą przez samą dyrektor Kreję, można znaleźć dość dwuznaczny opis wycieczki do Tropical Center.

„I nagle w śnieżnym krajobrazie wyłania się kopuła wielkiego namiotu-Wyspa Tropikalna-Tropical Islands. To tutaj znajduje się kompleks wodny –miniatura laguny z zatoczkami i wodospadami, które wspólnie z dziećmi na plecach pokonywaliśmy.

Oczywiście nikt z nas nie mógł się równać z panem Jarkiem, który jednym skokiem i na jednym wdechu pokonywał każdą zaporę wodną. Uczniowie z wielką radością i wesołymi okrzykami zjeżdżali z każdej zjeżdżalni.

Próbowaliśmy pokonać tropikalną dżunglę- oczywiście z pozytywnym skutkiem. Atmosfera panująca w dżungli udzieliła się wszystkim- czuliśmy się jak zdobywcy. A nasze mamy olśniewały urodą, przyciągając wzrok obcokrajowców

– Martwimy się o nasze dzieci. W gminie, w Sulikowie na wolności przebywa najmłodszy przestępca seksualny w Polsce, uczeń tej Szkoły, a na jej stronie umieszcza się takie zdjęcia? – denerwuje się jeden z rodziców.

Poprosiliśmy o komentarz dyrektor Szkoły Podstawowej i zapytaliśmy, czy nie widzi w tych zdjęciach nic złego.

– Pytałam i otrzymałam zgodę na publikację tych zdjęć od rodziców – stwierdziła dyrektor Jolanta Kreja.

Na nasze pytanie, czy rodzice mieli świadomość na publikację jakich zdjęć wyrażają zgodę dyrektor stwierdziła:

– Faktycznie dzieci są na nich rozebrane, więc chyba lepiej jak zdejmiemy je ze strony Szkoły.

Przedstawiciel Kuratorium Oświaty odpowiedzialny za kontakty z mediami, był zdumiony przesłanymi fotografiami.

– Ta Pani to dyrektor szkoły?! Przecież te dzieci są prawie nagie – zareagowała zszokowana, Małgorzata Moraczewska z Kuratorium Oświaty – Do umieszczania zdjęć na stronie internetowej wymagana jest zgoda rodziców. Jeżeli takiej zgody nie było lub któryś z innych rodziców czuje się poszkodowany całym zdarzeniem, sprawa powinna zostać zgłoszona na policję.

– Nie widzę w tym nic złego, że moje zdjęcia w bikini znalazły się na stronie – podsumowała dyrektor Szkoły Podstawowej w Gostyniu Jolanta Kreja.

kamienskie.info

Po napisaniu artykułu dotarło do nas oficjalne stanowisko Kuratorium Oświaty w Szczecinie:

– Pouczyliśmy Panią dyrektor o możliwym narażeniu dzieci na niebezpieczeństwo i wydaliśmy zalecenie usunięcia tego typu zdjęć ze strony internetowej szkoły – napisała w mailu nadesłanym do redakcji kamienskie.info, Małgorzata Moraczewska Specjalista ds. Kontaktów z Mediami z Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Tagi: , , ,

Pokaż 180 Komentarze

180 Komentarze

 • kuba
  j F Y 14 lutego 2013, 19:48

  kobiecie w tym wieku? gdyby była młodsza to jeszcze gorzej! to by był dopiero podteks erotyczny! a po za tym jak to wszystko sie ma do stanowiska tej pani? podobno jest najlepszą dyrektorem w historii tej szkoły? Może trzeba spojrzeć inaczej na całatą sytuacje.To jest celowe zagranie kogos kto tej Pani nie lubi

  • Anonim
   j F Y 14 lutego 2013, 20:00

   Kuba, Czesiek, Jarek przestan juz pisac od rana o tym samym. Przeciez to widac ze pisze to jedna i ta sama osoba. Podaj mi link w koncu do strony ze szkoly w naszym powiecie gdzie dyrerktor / dyrektorka jest w gaciach i przelewam kase

 • wychowanek kija
  j F Y 14 lutego 2013, 19:31

  Najlepszym dyrektorem szkoły w Gostyniu był E.GÓŹDŹ. Takiego jak On juz niestety nie bedzie. Był ład i porządek.

 • NicoOne
  j F Y 14 lutego 2013, 19:28

  Do - psycholog Por.Psychol.- Ped. w Szcz. lut 14, 2013 o godzinie 18:47 - skorzystaj z porady psychologa!!! Właśnie dzięki takim "psychologom" widać postępująca sieczkę myślową!!! miałaś/łeś na myśli panującą modę wśród gimnazjalistów co nijak nie pasuje do opisanego zdarzenia. pomyliłaś/łeś profesję. Co innego jak nastolatka rozsyła swoje wdzięki swoim kolegom a co innego TU JEST i całkowicie nie związane z tym co jest. jak jest to dla ciebie za trudne to pomyliłaś/łeś profesję i powinnaś/eś ją jak najszybciej zmienić, bo zamiast pomagać bardziej szkodzisz. WSPÓŁCZUJĘ.

 • psycholog Por.Psychol.- Ped. w Szcz.
  j F Y 14 lutego 2013, 18:47

  Szanowna Pani Dyrektor, Szanowni Rodzice na tej samej stronie internetowej Szkoły jest zakładka "Dziecko w Sieci" ( po prawej stronie nad Ministerstwem)kiedy Państwo w to klikniecie ukaże się strona główna, proszę zjechać niżej i macie Państwo zakładkę "multimedia"czwarty filmik od góry ma tytuł "Owce w sieci-bez kożuszka". proszę go obejrzeć i może na tym skończy się dyskusja. Ta strona jest dla Państwa to strona szkolna i proszę z niej skorzystać.Miłego oglądania i odrobiny refleksji. Dla tych którzy nie chcą wchodzić na stronę link do filmiku na You TUBE http://www.youtube.com/watch?v=dGKt_WtrNXY&feature=player_detailpage

  • ner
   j F Y 14 lutego 2013, 19:08

   Proszę w takim razie zainteresować się innymi oficjalnymi witrynami szkolnymi, na których umieszczane są zdjęcia dzieci,które nie są odziane od stóp do głów,gdyż zrobiono im zdjęcia podczas zajęć sportowych bądź rekreacyjnych, np. na basenie. Może warto byłoby się nad tym zastanowić. Bądźmy obiektywni i konsekwentni w działaniu. Zgadzam się z TŁUMACZEM "Z WASZEGO NA NASZE": nie chodzi tu o dobro dzieci, lecz o wizerunek dyrektorki szkoły, który, jak myślę niektórych zszokował, bo przecież w rozumieniu niektórych ludzi, kobiecie w tym wieku i na stanowisku nie przystoi pokazywać się w takiej sytuacji.

  • !!!
   j F Y 14 lutego 2013, 19:52

   proszę sprawdzić inne strony szkół.tam są zdjęcia dzieci z basenu,stódniówek itd.panie psycholog

   • Anonim
    j F Y 14 lutego 2013, 19:56

    piszesz pewnie z jednego i tego samego ip od rana. podaj link ten przykladowy i place 50zl - czysta kasa - daj link z dyrektorka w gaciach no plisss jeden przyklad

   • Anonim
    j F Y 14 lutego 2013, 19:57

    Tylko nie dawaj mi link do gostynia i do pani kreji bo to juz bylo :)

 • Tłumacz ,,z waszego na nasze"
  j F Y 14 lutego 2013, 18:36

  Ludzie w tym wszyskim chodzi tylko i wyłącznie o staruszkę dyrektorkę ,, na golasa". Nie mieszajcie w to dzieci gdyż z nimi jest wszystko OK.

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 18:22

  Bycie dyrektorem zobowiązuje i nie każdy potrafi udźwignąć taki ciężar Pani Jola to super kobietka ale niestety trochę przesadziła ... Zdjęcia są super ale jednak nie na stronę szkoły

 • NicoOne
  j F Y 14 lutego 2013, 18:03

  Gostyń, wiadomo wiocha, wszystko i wszystkim kojarzy się d...ą i zwykłą wsiową zawiścią. Ciekaw jestem który lub raczej która pozazdrościła figury p. dyrektor, że aż "gula" skoczyła do góry lub który z rodziców wstydzi się widoku własnych dzieci. W tych zdjęciach niema i nie było żadnego obciachu. Obciachem jest robienie z tego afery.

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 17:46

  No link poprosze do tych zdjec i dyrektora w gaciach!!!!

 • gosc12345
  j F Y 14 lutego 2013, 17:37

  Jak można z niczego robić aferę, chyba chodzi tu o coś więcej! Jestem z Panią.

 • Mandarynka
  j F Y 14 lutego 2013, 17:29

  Jezu ludzie był wycieczka i co jak majom byc w kurtkach do zdięcja no pomyscie

 • yzy
  j F Y 14 lutego 2013, 17:20

  Moja córka była wiosną na wyciczce szkolnej nad jeziorem sa zdjęcia na stronie szkoły dzieci w kostiumach kapilowych plusajacych się w wodzie no i cos w tym złego?

  • Anonim
   j F Y 14 lutego 2013, 18:05

   a dyrektor na pół goły jest ? i nauczyciel?

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 16:46

  Napisała tu wcześniej Danuta że ludzie ze sobą nie rozmawiają. Że gdyby rozmawiali a nie od razu do mediów to byłoby łatwiej. Widzisz Danuto, ta pani nie słucha. Ona nawet teraz (gdy sprawa w mediach) nie rozumie że coś jest nie tak. Smutne.Ale trzymam za nią kciuki.

 • ANTYPRZYGŁUP
  j F Y 14 lutego 2013, 16:17

  Idąc tym tokiem myslenia powiem tak! NIE CHODZI O TO JAK KTO BYL UBRANY TYLKO O TO GDZIE TE ZDJECIA SIE ZNALAZLY DAJ MAIL NARYSUJE CI NA KARTCE MOZE OBRAZKI PRZEMOWIA I DZIEKI TEMU ZROZUMIESZ O CO CHODZI!!

 • mandarynki
  j F Y 14 lutego 2013, 16:16

  Nie ma to jak zrobić awanturę o zdjęcia 2 miesiące po wycieczce . Ja osobiście nie widzę na tych zdjęciach nic złego, może dzieci powinny chodzić tam w kurtkach ?! Pomyślcie ludzie zanim coś napiszecie. Pani Jola jest świetnym dyrektorem lepszego mieć nie możemy.! Moim zdaniem ten artykuł to bzdura .!

  • Anonim
   j F Y 14 lutego 2013, 16:38

   A może po prostu na emeryturę już czas? Goździa Pani nie przebijesz, on ponad 20 lat był dyrektorem...Nie ma szans na przebicie, polecam działkę warzywka kwiatki może pieska pod opiekę

   • zzzzzzzz
    j F Y 14 lutego 2013, 17:17

    ale kto chce kogoś przebijac? zapanowania pana gozdzia wszystko było mozliwe czasy komuny ponizanie,ublizanie i bicie czasy się zmieniły amentalność niektórych nie

 • antyobłudnik
  j F Y 14 lutego 2013, 16:15

  Idąc dalej tym myśleniem to na letnią (czerwcową)wycieczkę nad morze dzieci powinny być poubierane w mundurki, a opiekunowie w dwurzędowe (nie dwuczęściowe) kostiumy. Dla mnie to jest obłuda. Należy zapytać jak są ubrani ci co pisali te zarzuty będąc z dziećmi na plaży - zapięci pod brodę czy sieją zgorszenie jak reszta plażowiczów. Dla mnie to jest obłuda.

  • Anonim
   j F Y 14 lutego 2013, 16:31

   Kąpać się możesz też nago jak lubisz ale czy to znaczy że masz sobie z tej kąpieli zdjęcia umieszczać na oficjalnej stronie internetowej?

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 16:11

  Nikt ci nie poda przykladow bo taka zenada to tylko w wykonaniu Kreji i tylko w Gostyniu

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 15:49

  Minęło kilka godzin i nic, a ja powaznie przeleje 50zl kazdemu kto znajdzie szkole z powiatu, w ktorej dyrektor bedzie paradowac w gatkach! CZEKAM!!!

 • ziomal
  j F Y 14 lutego 2013, 15:47

  Szokiem jest fakt zajmowania się takimi pierdołami ! Niedługo w Gostyniu może zapłoną stosy ! Pani z kuriatorium na pewno nie dostanie rozgrzeszenia od Dzięgi !?

 • Ten sam
  j F Y 14 lutego 2013, 15:37

  Negatywna ocena w/w zdarzenia jest przejawem choroby... zakompleksienia oraz szukaniem jak zwykle sensacji w normalnych rzeczach. Trochę opamiętania .

  • Anonim
   j F Y 14 lutego 2013, 15:48

   Pozytywna ocena w/w zdarzenia jest przejawem choroby...zakompleksienia.Nie jest normalną rzeczą umieszczanie zdjęć dyrektorki w majtkach i biustonoszu.Trochę opamiętania !

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 15:36

  Pani ,,na golasa " , takie komentarze są dzieci szkolnych.

 • ner
  j F Y 14 lutego 2013, 15:19

  Ludzie naprawdę lubią szukać sensacji, doszukiwać się drugiego dna. Nie chodzi tu o same zdjęcia, ale o fakt umieszczenia ich na szkolnej stronie i jedno niefortunne zdanie, które nie powinno paść. To był błąd, który przez jakiś czas będzie odbijał się czkawką. Tytuł artykułu przesadzony, bo czy te zdjęcia są szokujące? Może dla ludzi, którzy mają chorą wyobraźnię, tak. Dla mnie, nie. Szokujące, czyli wywołujące silne zdziwienie lub zgorszenie jest, tak sądzę, tylko i wyłącznie pojawienie się tych zdjęć na witrynie. To nie było przemyślane, ale któż nie popełnia błędów? Na przyszłość racjonalniej dobierać zdjęcia, a najlepiej ich nie umieszczać. Suchy tekst i tyle. Poza tym, w Internecie jest wiele zdjęć umieszczanych z zajęć na basenie, na których uwiecznione zostały dzieci, wychowawcy, może nie w bikini, ale w kąpielówkach i owszem. I co? Doprawdy, SZOKUJĄCE!!!

  • Elżbieta
   j F Y 14 lutego 2013, 15:35

   Tak, szokujące jest umieszczenie swojego zdjęcia w bikini na stronie swojego zakładu pracy. Ciebie nie szokuje? Mnie szokuje. Ja pozostanę przy swoim zdaniu ty pozostań przy swoim. Nadzór pedagogiczny ma takie zdanie jak ja.

   • ner
    j F Y 14 lutego 2013, 15:55

    Proszę czytać ze zrozumieniem. A niby o czym ja piszę?

  • arek
   j F Y 14 lutego 2013, 15:58

   zgadzam się no nagłówek szokujące zdjęcia! kamieńskie info przesadziło!

   • krzysiek
    j F Y 14 lutego 2013, 16:28

    Nie przesadziło, kobieta w gaciach na szkolnej stronie jest szokiem. To moje zdanie i nic go nie zmieni.

    • arek
     j F Y 14 lutego 2013, 18:14

     szokiem by było raczej bez gaci :)świętoszku

 • urzędas oświatowy
  j F Y 14 lutego 2013, 14:45

  Kochana Pani więcej oleju w głowie a jakoś dotrwa pani do końca kadencji. Może już czas zacząć rozsądnie myśleć a nie zachłystywać się "karierą dyrektorską" jaką pani zrobiła tuz przed zasłużoną nauczycielską emeryturą. Więcej czytać dobrej literatury ale nie romansów, może jakąś prasę intelektualną ale nie życie na gorąco, może jakieś kino, spacery nad morzem dla uspokojenia się, itd...Będzie dobrze, tylko naukę trzeba z tej sytuacji wyciągnąć i już.

  • Anonim
   j F Y 14 lutego 2013, 15:33

   Wielce mądre stwierdzenia, ale za chwilę przydupasy lub ona sama będą brednie prezentować.

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 14:41

  Posłuchajcie uważnie Ci którzy piszą obelgi na Panią Kreję powinni się podpisywać z imienia i nazwiska bo takich szuj jak wy jest wiele ale tylko mocnych w gębie. Czemu Każdy to anonim? Co wy ludzie piszecie????

  • Anonim
   j F Y 14 lutego 2013, 15:18

   a ty piszesz "szuja" pod adresem innych więc też się podpisz:)hahaha

  • mieszkaniec wsi
   j F Y 14 lutego 2013, 15:31

   Tu nie ma obelg, jest ocena a to jest różnica. Nikt nie napisał ty taka i owaka. A do oceny każdy ma prawo. Jestem mieszkańcem Gostynia i doceniam prace Pani J.K. Zdarzył jej się ten wypadek niestety niedopuszczalny więc dajmy jej w spokoju nadrobić to co straciła. Róbmy swoje.

 • al
  j F Y 14 lutego 2013, 14:26

  Fajna jest Pani Jola, niczego sobie Kobietka,mmm. Te obrzydliwe komentarze to pisza zakompleksione,nigdy nie doceniane kobiety. Co do tekstu - to musze przyznac, ze jest nie na miejscu.

 • IRENA
  j F Y 14 lutego 2013, 13:57

  No już kurde nie piszcie że niejedna chciałaby tak wyglądać, bo ja nie !! przestańcie ludziom jakiś kit wciskać , nie chodzi o dzieci KTÓRE ZAWSZE SĄ KOCHANE I NIEWINNE tylko o MĄDROŚĆ, WYCZUCIE, INTELIGENCJĘ, DOBRY SMAK, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, KLASĘ, DOBRY GUST, ESTETYKĘ, BEZPIECZEŃSTWO, POWŚCIĄGLIWOŚĆ, PANOWANIE NAD SWOIMI CZĘSTO ROZBUCHANYMI EMOCJAMI OSÓB DOROSŁYCH !

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 13:47

  Gdyby to byłą mądra dyrektor zabroniłaby pisać swoim przydupasom i by się skończyło(albo sama przestała pisać). Przepraszam się mówi i koniec tematu

  • Anonim
   j F Y 14 lutego 2013, 13:56

   Całkowicie popieram Twój wywód, jakże trafny.

  • xy
   j F Y 14 lutego 2013, 15:11

   a ty po co się nakręcasz?

 • jadwiga raczkowska
  j F Y 14 lutego 2013, 13:43

  żenujące zdjęcia żenująca niedopieszczona pani dyrektor i to wynika z tekstu nawet nie ze zdjęć

  • xzy
   j F Y 14 lutego 2013, 15:27

   Jadzka ty jesteś bardziej ŻENUJĄCA!!!!

 • RENATA
  j F Y 14 lutego 2013, 13:27

  KAŻDY TAKI MĄDRY BO ANONIMOWO SIĘ WYPOWIADA TROCHĘ ODWAGI ,CHCESZ COŚ POWIEDZIEĆ NIE WSTYDZ SIĘ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI -WSZYSCY CO ZLE MÓWIĄ SĄ ZAKLAMANI I FAŁSZYWI .PANI JOLU SZKODA CZASU NA TAKIE BREDNIE ,DZIAŁAJMY DALEJ ,JA SKORZYSTAM Z NASTĘPNEJ OKAZJI I TEŻ POJADĘ -RENATA

 • AGA
  j F Y 14 lutego 2013, 13:16

  do - DWIE DEKADY MŁODSZA- kobieto w jakim ty wieku żyjesz ,nie ośmieszaj się ,czy ty jesteś trochę opóżniona w rozwoju !!!!spójż co na pokazuje tv, internet ,jak atakują nas media ,a ty tu wypisujes jakieś paranoje -w jakiej epoce żyjesz kobieto ,obudz się !!! czy byłaś kiedykolwiek na plaży ? a może żyjesz w Gostyniu a nie wiesz jaki strój obowiązuje nad morzem .Współczuję ludzom zaślepionym i zazdrosnym ,zawistnym ,którzy w wten sposób małostkowy nogą patrzeć na pryzmat tego co człowiek robi dla dobra innych.ACH ŻAL MI ŻAL , JOLU DZIĘKI ZA TWOJ WKŁAD W PRACĘ I ZAANGAŻOWANIE .IDZ DALEJ SWOJĄ DROGĄ I NIE PATRZ JAK PRZEZ INNYCH PRZEMAWIA ZAZDROŚĆ I POTRAFIĄ TYLKO KRYTYKOWAĆ A SAMI NIC NIE ROBIĄ

  • Dwie dekady młodsa
   j F Y 14 lutego 2013, 14:06

   Jestem mieszkanką miejscowości nadmorskiej i widzę jak racjoalne starsze panie się zachowują i ubierają na plaży, w kawiarence czy kościele. Tym bardziej dotyczy to osoby publicznej, w obecności całej rzeszy uczniów i internetowych obserwatorów.

 • YUto
  j F Y 14 lutego 2013, 13:14

  Czytam poemy na temat tej pani o jej zasługach, być może w części to fakt, ale jak zaprezentowała się w internenie to żenada. Te zdjęcia obiegną całą Polskę. Staruszka bez wyobrażni.

 • Dwie dekady młodsza
  j F Y 14 lutego 2013, 12:53

  Jak taka stara kobieta miała odwagę przed uczniami się obnażyć. Obrzydliwa i prymitywna. Nawet na plaży ludzie zachowują umiar. Na dodatek opublikowała się w internecie.

  • xxyy
   j F Y 14 lutego 2013, 15:14

   żałosna jesteś babo !

   • xxyy
    j F Y 14 lutego 2013, 15:26

    to żałosna jesteś babo jest oczywiście do dwie dekady młodsza

 • WIOLETTA
  j F Y 14 lutego 2013, 11:12

  nowa moda -na plażę w habitach -hehe Ludzie co wy chcecie ,zenada -zazdrość przez was przemawia !!!!!!!!!Dajcie spokój -to NAJLEPSZA DYREKTOR ZA KADENCJI SZKOŁY W GOSTYNIU. POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ P. JOLI ZA CHĘĆ ZAJMOWANIA SIĘ I PIASTOWANIA STANOWISKA

 • Agnieska
  j F Y 14 lutego 2013, 11:08

  co za ludzie ,ktoś bardzo zazdrosny że w koncu dzieci radosne i mają dobre relacje z p. Jolą zrobil zamieszanie o nic.Opamiętajcie się ludziska , popatrzcie na radosne i zadowolone dzieciaki z wycieczki .Gdyby nie ten wyjazd czy któreś z dzieci mogłoby odwiedzić tą wspaniała wyspę i fajnie się bawić -myślę ,że nie . Dzięki p.Joli mogli mogli poznać jak wygląda tropik. Sama im zazdroszcze takiej imprezy ,ponieważ nie wiem czy kiedykolwiek tam pojadę .Będąc na wyspie przypuszczam iz też jak każdy z tam obecnych bylabym w kostiumie kąpielowym .

 • Renata milewska
  j F Y 14 lutego 2013, 10:42

  MAR*CO mówi: lut 14, 2013 o godzinie 7:56 Odpowiedz Ja nie widzę tu nic spektakularnego. Pojechały dzieci z opiekunami na wypoczynek i chciały się pochwalić tym co zrobiło na nich największe wrażenie. Że w tym czasie korzystały pomieszczenia, gdzie było gorąco no to i takie stroje a co mieli być w futrach, czy lepiej nago? Wielkie mi halo i zaraz oburzenie. Pozamykajcie swoje pociechy w domach zakażcie oglądania tv, internetu i niech nadal bocian przynosi dzieci. Co za ciemnogród w tym kraju się rozprzestrzenia. POPIERAM słowo przedmówcy, co za bzdury ludzie wypowiadacie ,przecież to byl basen ,więc i strój odpowiedni ,a zgoda rodzicow na opublikowanie zdjęć była - wypowiedziała się na ten temat p.dyrektor .Zdjęcia nie są żadne drastyczne ,przypatrzcie się co dzieci i jakie obrazy oglądają w internecie i rodzice nic nie reagują. Pani dyrektor chciała zachęcić i zaprosić do uczestniczenia w organizowanych imprezach ,które przynoszą wiele radości dzieciom .Jest to wielka przygoda dla dzieci wiejskich ,ktore mogą bawić się i przeżyć wielką przygodę w życiu .Niewiele dyrektorów pełniących służbę w tej szkole organizowało jakąkolwiek rozrywkę dla tych dzieci .Wypowiadam się ponieważ równiez byłam absowwentem tej szkoły i nie miałam możliwości skorzystania z takich rozrywek ,nic poza kompleksami wiejskiego dziecka nie wyniosłam z tej szkoły. Dlatego też gratuluję p. Joli i dziękuję ,że troszczy się i dba o rozwój dzieci i pokazuje im więcej niż zakątki Gostynia. Dziękuję p. Jolu za chęci i próbę poderwania ludzi do działalności i rozrywki.Prosze wspierajmy a nie krytykujmy -przeciez tak wiele dla nas robi ,a nie musi. Głowa w górę p. Jolu - oby wszyscy szli za pani przykładem to nie byłoby goryczy i tylu zawistnych ludzi. -"mowa szczera trwa wiecznie ,lecz fałszywa tylko chwilę"...jutro znów zaświeci słonce :))

 • smutne
  j F Y 14 lutego 2013, 10:18

  Zgadzam się z Tobą Aldonka przez pół roku pani Jola zrobiła dla dzieci naprawde dużo .wiele zajeć poza lekcyjnych wyjazdy tego nikt nie chce zauważyć .ciekawsze dla innych sa tanie sensacje .ale to że dzieci ze wsi mogą w końcu uczyć się tańca ,szermierki,maja siłownie,i więcej wyjazdów o tym nikt tu nie pisze a wcześniej tego nie było .bo nikomu nie chciało sie wczesniej zrobić nic dla dzieci ze wsi .więc zanim napiszecie coś złego na kogoś to pomyślcie

 • danuta
  j F Y 14 lutego 2013, 9:54

  problem jest ale w relacjach ludzkich ,kiedyś poszłoby się do pani dyrektor i porozmawiało o usunięciu zdjęć ze strony szkoły ,dziś idzie się prosto do mediów /nie potrafimy ze sobą być a rozmawiać oko w oko to już w ogóle\

 • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  j F Y 14 lutego 2013, 9:51

  Ale macie pożywke! no na wsi coś sie dzieje bo nudy .puknijcie się w te wasze łby i do sprzatania dziewice orleańskie .

 • xxx
  j F Y 14 lutego 2013, 9:47

  SUPER! Teraz szkoła będzie znana, darmowa reklama!

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 9:45

  skoro pelen luz mogla sie rozebrac

 • nom
  j F Y 14 lutego 2013, 9:44

  DYREKTORKA NIE KOMENTUJE WYGLĄDU NAUCZYCIELA, BO TO JEJ PUPIL!!!ON UMIE SIĘ USTAWIĆ!

 • xyz
  j F Y 14 lutego 2013, 9:42

  no i tu już mamy atak pani która czekała na sensacje:)luzak wez sie wyluzuj nic ci to nie da nie spinaj się:)

 • LUZAK
  j F Y 14 lutego 2013, 9:35

  Pani Jola to taki luzacki nauczyciel, że u niej podczas lekcji to nawet niezauważonym MOŻNA SOBIE PRZEZ OKIENKO WYSKOCZYĆ!W ubiegłym roku dwóch uczniów na 12 w klasie "wyszło" sobie przez okno. Lubimy takich nauczycieli, pełen luz!

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 9:35

  no proszę teraz wiem jak wygląda Pani Jola zrobiliście jej darmową reklamę!;-)

  • PR
   j F Y 14 lutego 2013, 9:48

   negatywną

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 9:30

  Jestem z Gliwic moja dyrektorka z LO ma 65 lat czy waszym zdaniem zdjęcie jej osoby w naszym gronie klasowym -maturalnym, w bikini, na stronie szkoły to byłoby czymś normalnym?

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 9:29

  No to gdzie te linki ja czekam z wyplacaniem. No jakos nie widze

 • xxx
  j F Y 14 lutego 2013, 9:26

  No proszę zdjęcia ze studniówki dziewczyny pokazujące nóżki i czerwone podwiązki na stronie szkoły .???????????????

 • xxx
  j F Y 14 lutego 2013, 9:17

  Do semki no tobie widocznie pani Jola nie pasuje .moje dziecko już nie chodzi do szkoły w gostyniu i nie muszę nikomu w tyłek wchodzic .pani Jola uczyła moje dziecko i mnie też i uważam że jest najlepszą nauczycielką jaka była i jest w gotyniu w szkole ona dzieci lubi słucha i nigdy nie skrzywdziła i dzieci bardzo lubią panią Jole co boli niektórych i tu jest problem.

 • zesmucony
  j F Y 14 lutego 2013, 9:09

  Do ANONIM lut 14, 2013 o 8:58. Co tak szastasz stówami. Ktoś musiał być pierwszy. Zobaczysz, jak posypią się zdjęcia z imprez innych szkół, kasiory ci zabraknie. Ja bym zakazał pokazywania podwiązek na udach dziewcząt, uczestniczek studniówek, bo takie ukazały się w jednej ze szkół licealnych w Łodzi, to też uczennice.

  • też zesmucony
   j F Y 14 lutego 2013, 9:19

   chociaż młode były:)i ładne:)bez narażania było, a tu jednak szok

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 8:59

  WIDZĘ TE WPISY I NIE WIDZĘ POTĘPIENIA DLA NAUCZYCIELA. PROSZĘ TO PRZEMYŚLEĆ PANI DYREKTOR.

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 8:58

  Ja sie doloze do tej nagrody i dam jeszcze 100zl - czyli razem 150 do zgarniecia, jednak to fikcja. Nie ma takich zdjec, nigdzie takich zdjec nie mozna bylo znalezc tylko w gostyniu

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 8:49

  50 zl !!! Czekam na linki z innych szkol naszego powiatu!!! 50zl DO WZIECIA ZA DARMO!!! TYLKO LINK DO DYREKTORA W MAJTACH ---- ŁATWA KASA CZEKAM

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 8:47

  Ludzie z wami jak z debi**mi!!! Przeciez nikt nie mowi ze dzieci maja tam w futrze siedziec!! Nie w tym jest problem tylko w UMIESZCZENIU TAKICH ZDJEC NA STRONIE SZKOLY. Pani Kreja przyznala sie do bledu zdjecia umiescila a wy jak debi**e dalej nie rozumiecie? Na basenie chodzi sie w stroju tylko na stronie szkoly zdjec sie takich nie umieszcza. Place 50zl na konto kazdemu kto mi wklei tu link z innej szkoly naszego powiatu gdzie dyrektor jest w majtach. PROSZE O LINKI I NUMERY KONTA

 • JA
  j F Y 14 lutego 2013, 8:46

  Chyba trzeba czytać dokładnie wszystkie zasady korzystania z kąpielisk, basenów, plaż być może gdzieś jest małym druczkiem napisane "Zakaz wchodzenia w strojach kąpielowych obowiązuje golf i kalesony bo czujne kaprawe oko patrzy " ....z ostatniej chwili ...."SZOKUJĄCE ZDJĘCIA Z AQUAPARKU W GRYFINIE - WSZYSCY KORZYSTAJĄCY Z BASENÓW SA W STROJACH KĄPIELOWYCH"

  • wychowawca
   j F Y 14 lutego 2013, 9:12

   Ja też kąpie się w stroju z moją klasą której jestem wychowawczynią, tez robimy sobie takie zdjęcia, tez jesteśmy z rodzicami i jest świetna zabawa. Tyle tylko że każdy zostawia zdjęcia w swoim albumie.Nie umieszczamy ich na stronie internetowej. Umieszczamy te które się do tego nadają, wyselekcjonowane. To jest tak proste i logiczne że nie rozumiem jak będąc dyrektorem, mając w końcu jakąś wiedzę można tak postąpić.Wystarczy tylko zadać sobie pytanie który z celów edukacyjnych czy pedagogicznych realizujemy bo do tego szkoła jest powołana. Bo przecież nie zajęcia obligatoryjnego szkolnego kółka fotograficznego

   • ANIA
    j F Y 14 lutego 2013, 13:21

    ZAZDROŚCISZ ,ŻE TWOJE RELACJE NIE SĄ TAKIE DOBRE JAK Z NASZĄ P, JOLĄ -ŻENADA !!! JA BYŁAM I CHCĘ ABY WSZYSCY WIDZIELI JAK SIĘ DOBRZE MOŻNA BAWIC I NIC ZLEGO ANI SPROŚNEGO NIE WIDZĘ W OPIBLIKOWANIU TYCH ZDJĘĆ -ZDJĘCIE JAK ZDJĘCIE

 • Dziwnów
  j F Y 14 lutego 2013, 8:30

  Taka stara kobieta to swoje ,,wdzięki" na plaży chowa za parawanem lub biegiem pędzi do wody by nikt jej nie oglądał. Kuriozum, że to na dodatek dyrektorka. Wstyd.

  • gosia
   j F Y 14 lutego 2013, 12:02

   szkoda mi ciebie ''DZIWNÓW'',wypowiedziałeś się pogardliwie,widocznie masz niską samoocenę,zyczę powodzenia ,kiedyś taka krytyka do ciebie wróci Niejedna kobieta chciałaby wyglądać tak jak ta pani na zdjęciu ,może to ty powinieneś kryć się za parawanem

 • kolberg
  j F Y 14 lutego 2013, 8:19

  Przecież w lagunie nie można chodzić w habicie albo w spódnicy do kolan.ludzie co się z wami dzieje,w głowach się wam poprzewracało.Na zjeżdżalni nauczyciel miał w dresach spływać a dzieciaki co miały ubrać koszule nocne.Jeszcze pani z kuratorium wydawało by się że to potęga mądrości a ona zszokowana a zaglądnij na plażę w lecie to co widzisz kobieto i wszyscy zbulwersowani - część młodzieży bez staników,starsze otyłe panie w skąpiutkich kostiumikach,maluchy nieraz i po 6-9 lat bez majtek i tysiące ludzi i wielu zboczeńców i co i nic.Ciemnogród gostyński i tyle.A gdyby to zorganizował kościół to pilnujący ksiadz by się utopił i to by była tragedia.

  • us
   j F Y 14 lutego 2013, 8:51

   piszesz ciągle to samo o tym habicie tylko zmieniasz swoje imiona. Ja tez latam w stroju w lagunie z kolegami i koleżankami z urzędu skarbowego i to w ramach służbowych wyjazdów szkoleniowych ale nie umieszczamy tych zdjęć na stronie oficjalnej urzędu. tyle na ten temat

 • mar*co
  j F Y 14 lutego 2013, 7:56

  Ja nie widzę tu nic spektakularnego. Pojechały dzieci z opiekunami na wypoczynek i chciały się pochwalić tym co zrobiło na nich największe wrażenie. Że w tym czasie korzystały pomieszczenia, gdzie było gorąco no to i takie stroje a co mieli być w futrach, czy lepiej nago? Wielkie mi halo i zaraz oburzenie. Pozamykajcie swoje pociechy w domach zakażcie oglądania tv, internetu i niech nadal bocian przynosi dzieci. Co za ciemnogród w tym kraju się rozprzestrzenia

 • Aldona
  j F Y 14 lutego 2013, 0:13

  A jakie zdjęcia mają być z wyspy tropikalnej? W futrze? Moje dziecko jest na tych zdjęciach i ja nie czuję się zgorszona,są to miłe pamiątki z wyjazdu.Każdej szkole życzę takiej Pani dyrektor jaką jest pani Kreja. Tyle ile nasze dzieci zobaczyły w tym roku,na ilu wyjazdach były to z poprzednią panią dyrektor nie były przez całą jej kadencję.A oburzeni rodzice to pewnie ci co ''mamusia nie ma na wyjazd dziecka bo na papierosy i piwo braknie'' bo gdyby dziecko było to o zdjęciach by ''oburzeni rodzice'' wiedzieli dwa miesiące temu.A kuratorium niech się zajmie tymi gdzie są prawdziwe problemy może dziećmi troskliwych rodziców z problemami alkoholowymi. Nie krzywdźcie dobrych ludzi za ich dobre intencje.

 • Anonim
  j F Y 14 lutego 2013, 0:01

  Nie podoba mi się takie szukanie tanich sensacji. Cześć i chwała szkole, ze stworzyła dzieciom możliwość uczestnictwa w takiej frajdzie-żałuję, ze kamieńska szkoła mojego dziecka tego nie robi. Pani Kreja jest przyzwoitym człowiekiem i dobrym nauczycielem. Dajmy sobie spokój z przysparzaniem obelżywymi komentarzami zmartwien kobiecie, ktora niczego złego nie zrobiła.

 • xxx
  j F Y 13 lutego 2013, 22:45

  pani Jola przyznała się do błedu usuneła zdjęcia co jeszcze ma zrobic????może publicznie ją zlinczować ludzie zastanówcie się po co te wpisy pełne jadu ?wszyscy popełniamy błedy tylko nie każdy stara sie je naprawiać .fajnie jest tylko jak nas to nie dotyczy i wytykamy je innym wtędy czujemy się dowartościowani i możemy dowalic innym.

  • semka
   j F Y 14 lutego 2013, 8:55

   Pani Jola nie przyznała się do błędu, usunęła bo kazali a skomentowała ze nie ma nic przeciwko, czytaj, Oczywiście ludzie po co w ogóle wasze wpisy pełne wazeliny, o wspaniałej pani joli a wszyscy wiedzą jak jest, kto jest faworyzowany to widać nawet z tych zdjęć, szkoda słów. całe grona zdążyło już obśmiać te zdjęcia wcześniej.

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 22:42

  nie chodzi o wycieczkę chodzi o rozum o który trzeba było się modlić w odpowiednim czasie by myśleć co się w internecie umieszcza

 • anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 22:40

  poprzednia drektorka była wredna i dlatego wybrano panią Jole na drektorkę i to nie są zdjęcia nago jak niektórzy mówią tylko w bikini

 • aninim
  j F Y 13 lutego 2013, 22:32

  no ja tesz byłam było bardzo fajnie a wy tylko zzdrościcie

 • anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 22:30

  cycki anie sycki a pozatym ma racje gdzie wy tu widzicie cycki

 • księżna Kate
  j F Y 13 lutego 2013, 22:17

  a ja podałam gazetę do sądu za zrobienie mi zdjęć i upublicznienie

 • TM
  j F Y 13 lutego 2013, 22:14

  Myślę że poprzednia dyrektorka nie zrobiłaby takiej siary dla swojego zakładu pracy.

 • anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 22:13

  ludzie gdzie tu widzicie sycki

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 22:12

  ciemnota szukają dziury w całym!!!

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 22:11

  ludzie gdzie tu widzicie cycki

 • KAMIENSKIE.INFO
  j F Y 13 lutego 2013, 22:07

  Wpis został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu kamienskie.info

 • pytam
  j F Y 13 lutego 2013, 22:05

  Proszę mi odpowiedzieć na jedno pytanie po co to zdjęcie dyrektorki z piersiami na wierzchu? co to ma wspólnego z wychowawczą rola szkoły? czekam na odpowiedź.nie na mówienie o plaży ani że tam było gorąco itd. Konkretna odpowiedź po co te zdjęcia na półnagiego dyrektora szkoły ? co one dają dzieciom ? anatomii maja się nauczyć?

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 22:00

  Przegladalem siec i nigdzie na szkolach w naszym powiecie nie znalazlem takich jak tu pisza krejowi obrońcy "zwyczajnych" zdjec. Dlaczego inne szkoly nie chwala sie takimi wypadami? Szkoly w Wolinie, Miedzyzdrojach, Dziwnowie, Kamieniu maja swoje strone ale tam takich "Sesji" nie ma wiec pytanie czemu tu jest? Skoro ta pani nie widzi w tym nic nadzwyczajnego to powinna zmienic zawod, bo ja jako nauczyciel widze w tym coś co mnie zniesmacza. Powaga, szacunek i budowa wizerunku na to pracuje sie latami, najwidoczniej tej pani na tym nie zalezy

 • ksiądz
  j F Y 13 lutego 2013, 21:56

  ksiądz też może iść na plażę, ale nie umieści swojego zdjęcia na stronie oficjalnej swojej parafii nawet wiejskie kobiety to rozumieją

 • zaskoczona
  j F Y 13 lutego 2013, 21:55

  co jest takiego strasznego w tych zdjęciach?????? zajmijcie się ludzie swoimi sprawami a nie szukaniem sensacji!

  • Anonim
   j F Y 13 lutego 2013, 22:01

   ty zaskoczona sama się zajmij swoimi sprawami

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 21:54

  Co to za powiedzienie ze Kuratorium jej kazalo? Nikt jej nie moze kazac, jest dyrektorem! Gdyby uznala ze te zdjecia sa ok, to by ich nie usuwala! Wstyd wy wstretne klakierstwo i wazeliniarstwo od pani dyrektor ze nic nie jest w stanie was przekonac ze kobieta zrobila blad!

 • rodzic
  j F Y 13 lutego 2013, 21:52

  ja byłam na tej wycieczce i nie rozumiem tej afery.Rodzice dali dzieciom takie ubrania, ze ponoć były w negliżu( no cóż ich wola).A jeżeli chodzi o obiór osób dorosłych, to ten kto nigdy nie był na tej wyspie, nigdy tego nie zrozumie .Zajmijcie się własnymi dziećmi a nie szukacie sensacji .Gdzie byliście jak Dawid wyszedł, nikt po dziecko nie przychodził na przystanek nie bal się o dzieci a teraz taka afera.To chore.

  • Anonim
   j F Y 13 lutego 2013, 22:00

   Ja tam się ciesze ze mnie nie było gdy Dawid wyszedł. Co to za głupie pytanie. Ja byłam na tej wyspie i rozumiem ale co to ma do upubliczniania zdjęć ?

 • kurator sądowy
  j F Y 13 lutego 2013, 21:46

  "Nie widzę w tym nic złego, że moje zdjęcia w bikini znalazły się na stronie"... To smutne proszę pani, ze to jest pani komentarz bo to świadczy ze pani nie rozumie problemu nawet po jego ujawnieniu.

 • kierownik spa
  j F Y 13 lutego 2013, 21:39

  tak, kaszalot by się nie powstydził takiej figury

 • Boruta
  j F Y 13 lutego 2013, 21:36

  takie to już uroki fudametalizmu katolickiego

 • Antek
  j F Y 13 lutego 2013, 21:35

  Ta pani powinna być tzw "Bur..mamą "a nie dyrektorem szkoły> I proszee przydupasów nie posądzać mnie o próbe wygryzienia jej ze stanowiska .Jestem z drugiego krańca Polski i mam całkiem inne kwalifikacje!

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 21:34

  Nie lobię patrzeć na wiekowe cycki, tym bardziej na stronie szkoły podstawowej gdzie obok jest nazwa ministerstwa i orzeł w koronie. I chyba do cholery już czas to zrozumieć i przestać obwiniać innych za swoja głupotę!

 • małgoska
  j F Y 13 lutego 2013, 21:24

  pani Jola ma prawo być oburzona w końcu nie zrobiła nic złego,normalne zdjęcia,w miejscu gdzie odbywał się wypoczynek,pozazdrościć tylko można takiej figury,zdjęcia ok.wszyscy widać zadowoleni z pobytu

 • fch
  j F Y 13 lutego 2013, 21:19

  zdjęła te zdjęcia dlatego ze kuratorium kazało ...

 • malgorzata
  j F Y 13 lutego 2013, 21:17

  dla mnie te zdjęcia są ok.Będąc na wczasach nie można się rozebrać.Ach,lepiej było by założyć kożuszek.Następnym razem na takie wypady proszę założyć kożuszki.Dyrektor też człowiek.pozdrawiam,przestańcie się czepiać....

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 21:03

  BYCIE DYREKTOREM TO ZOBOWIĄZANIE ! NIE KAŻDY SOBIE Z NIM RADZI

 • jolka
  j F Y 13 lutego 2013, 21:01

  Już widzę naszego dyrektora gimnazjum w stringach:) hahahaa

 • barbara
  j F Y 13 lutego 2013, 20:50

  dlamnie to bardzo śmieszne ,ktoś chcę zrobić koło dupy P.Joli to jest wspaniała kobieta dla dzieci....a ten co wypisuje do kuratorium to jest mienczakiem bo trzeba było iść do szkoły i powiedzieć co boli a nie ciągać media i robić szopkę ...dajcie na luz ....

 • SABINA
  j F Y 13 lutego 2013, 20:49

  MYSLE ZE LUDZIA BRAK ZAJECIA MOZE OSOBA KTORYM , TAK TO PRZESZKADZA , NIE MAJA ZAJECIA WSTYDZILI , BY SIE NAPRAWDE, LEPIEJ W DOMU POSPRZATAJCIE DAJCIE LUDZA ZYC WIELKA AFERA BO DZIECI W STROJACH KAPIELOWYCH , CO ZA GLUPOTY GDYBY LUDZIE MIELI TAKIE PROBLEMY SWIAT BYLBY IDEALNY WSTYD,I JESZCZE RAZ WSTYD DLA OSOB KTORE SIE CZEPIAJA

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 20:47

  Jola nie przejmuj się pajacami....Ale się odgryzła małpa jedna.... Dobrze że nie pokazała swoich zdjęć bo na pewno nikt by już więcej nie pojechał na tą rajską wyspę bojąc się że gdzieś objawi się ten upiór w spódnicy....

 • radny
  j F Y 13 lutego 2013, 20:40

  Nad Bałtykiem jest też plaża nudystów:) Jak nie ma szoku teraz to dawać tu golasów ze szkół łącznie z woźnymi szkolnymi a co ! przecież wszystko co ludzkie nie jest nam obce.

 • aśka
  j F Y 13 lutego 2013, 20:36

  Naprawde jesteście żałośni!!! Ktoś chyba ma cel,żeby zaszkodzić p.dyrektor.Śmieszne to bardzo,to co w takim razie na plaże tez nie można chodzić latem bo obcy ludzie nas oglądaja.Normalnie ubaw,boki zrywać!!

  • ilona
   j F Y 13 lutego 2013, 20:54

   Ty już nie pisz! czy rozumiesz o czym jest artykuł? nie o plaży nie o umieszczaniu zdjęć na własnych stronach tylko o jednostce oświatowej jaką jest szkoła publiczna która na swoich stronach umieszcza zdjęcie pół gołej dyrektorki. Nikt tak nie zaszkodzi pani dyrektor jak ona sama sobie.

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 20:31

  a może to walka jednej Joli z drugą Jolą. Kto to wie...

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 20:28

  Szok??? No to co lato na plaży bałtyckiej szok się przewija taki, że cho,cho! Patrzę na ten artykuł i coraz bardziej jestem przekonany, że takie regionalne "dzienniki" często szukają byle powodu do smarowania tematów. Dorwiecie "kaczkę" dziennikarską i skubiecie, skubiecie... To jest żałosne.

  • Anonim
   j F Y 13 lutego 2013, 20:36

   POWIEDZ TO KOBIECIE W KURATORIUM I ZAPYTAJ PANI JOLI DLACZEGO ZDJĘŁA TE ZDJĘCIA SKORO SĄ OK !

 • xxx
  j F Y 13 lutego 2013, 20:22

  Dajcie sobie na luz. Nikt nie zrobił tego celowo, zajmijcie się własnymi sprawami ;-; nie sądze żeby ktoś kogoś strasznie skrzywdził.Popełniono błąd i koniec kropka to tylko ludzie tacy jak my wszyscy więc nie plujcie na innych .

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 20:17

  Tak tak jesteś uczennicą mającą góra 12 lat :)bo takie chodzą do tej szkoły. Gdy Dawid zamordował koleżankę miałaś 5 lat !! o czym ty piszesz dziecko?Sama jesteś żałosna. A ja nie mam ochoty oglądać grubych ud p. Joli!

 • KTOŚ !
  j F Y 13 lutego 2013, 19:58

  hahah jestem uczennicą tej szkoły byłam na tej wycieczce ... co w kurtce mialam tam chodzić żeby nikt przypadkiem mi zdjęcia w stroju kapielowym nie zrobił ? JESTEŚCIE ŚMIESZNI ! i co z tego że P.Jola tu jest ? WCALE nie ma tyle lat żeby nie mogła sie pokazać w stroju bo o wiele starsze panie chodzą ... ten kto napisał do redakcji nie lubi P. Joli innego wytłumaczenie nie ma.. A co do Dawida to czemu nie napiszesz że od z Darią byli wcześniej parą ? hmm .. piszecie to co chcecie a nie prawde ! powtórze się JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI !

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 19:52

  powinni być wszyscy w habitach i maskach przeciw gazowych. I klepać różaniec całą drogę. Dla mnie jedynym szokiem jest ta soczysta zieleń klapek jednej z dziewczynek:) A jeżeli ktoś w zdjęciu dziecka 10-12 lat w stroju kąpielowym widzi coś z podtekstem seksualnym to chyba czas na leczenie. Ale nie dziecka tylko tej osoby. A wychowawca nie miał prawa jechać w kąpielówkach (w kąpielówkach na basen? Skandal!) tylko w worku pokutnym. Puknijcie się wszyscy w głowę.

  • :)
   j F Y 13 lutego 2013, 20:07

   Jest taka piosenka oto cytat: "Hej tam pod lasem coś błyszczy z dala, Chmara leśników ogień rozpala Goń stare baby (x 3) od lasa..."

  • danka
   j F Y 13 lutego 2013, 20:27

   Miał prawo jechać tylko po co ma się wystawiać w necie ze zdjęciami w tych gaciach ? kogo to obchodzi? To szkoła jest a nie profil plażowy.

 • ella
  j F Y 13 lutego 2013, 19:48

  Oj biegałaby,biegała...

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 19:45

  Nie wyobrazam sobie zeby nasza Pani Dyrektor Krasuska w stroju biegała

 • Zuzia
  j F Y 13 lutego 2013, 19:41

  No to po takiej akcji tych co nie pojechali na tą wycieczkę najbardziej ucierpią dzieciaki z tej szkoły,dlaczego?Dlatego ,iż żaden z nauczyciel nie będzie ryzykował organizacji jakiejkolwiek wycieczki.Pojadą nad morze-żle-bo dziecko w stroju(gołe);w góry-żle-bo jak nauczciel będzie trzymać je za zimne łapki-to podejrzane.Ci nauczyciele nie pracują tam od wczoraj!!!Do tego feralnego wyjazdu byli okey a teraz tylko be.Ludziska opamiętajcie się!!

  • Anonim
   j F Y 13 lutego 2013, 19:46

   nie chodzi o wyjazdy chodzi o zdjęcie więc nie kombinuj nie próbuj wybielać głupoty

 • leon zawodowiec
  j F Y 13 lutego 2013, 19:33

  Super prezent na Walentynki, przesyłam buziaki!

 • KAMIENSKIE.INFO
  j F Y 13 lutego 2013, 19:33

  Wpis został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu kamienskie.info

 • RYSIEK
  j F Y 13 lutego 2013, 19:30

  I SIĘ UCHACHAŁEM PO PACHY ALE JAKBY MOJA ŻONA WYSTAWIŁA SIĘ TAK PUBLICZNIE TO WPIEPRZ NA TEN GOŁY TYŁEK PEWNY:) MOKRYM RĘCZNIKIEM :)

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 19:19

  Ludzie wy to macie nie po kolei w głowach. Dzieci pojechały na wycieczkę gdzie było 27 stopni C i co w kożuchach mieli chodzić. Przecież to paranoja. Ja osobiście w tych zdjęciach nie widzę nic złego a przeszkadza to tylko tym co nie pojechali a teraz zazdroszczą.

 • xyz
  j F Y 13 lutego 2013, 19:18

  pani Jola wygląda jak gwiazda filmowa, a wy się czepiacie, dajcie spokój kobiecie.

  • sulikowianka
   j F Y 13 lutego 2013, 19:26

   yhm z Burleski:) a tak swoją drogą ciekawe komu nadepnęła na odcisk ? może jakiś dzieciak miał jedynkę teraz na półrocze i rodzic sobie wymyślił ze zrobi burzę.

 • z sąsiedniej gminy
  j F Y 13 lutego 2013, 19:15

  Moje zdanie jest takie, jeśli mogę je tu wyrazić, bo nie znam pani dyrektor ani tej szkoły. Gdyby na tych zdjęciach były same dzieci podczas fajnej zabawy, nikt, ale to nikt nie zwróciłby na nie uwagi. Niestety, że są nauczyciele w strojach w jakich są to wzbudziło negatywne odczucia i raczej coś jak niesmak. W tym przypadku ktoś pokazał swoją kompletną głupotę! Nie zgadzam się ze zdaniem tej pani z kuratorium, ze chodzi tylko o dzieci. To chodzi o rozum dorosłych ludzi.

 • ANTYKATOL
  j F Y 13 lutego 2013, 18:59

  Oficjalna strona internetowa szkoły to nie prywatny folwark, że sobie można zamieszczać co się chce. Są pewne granice etyki, których po prostu nie powinno się przekraczać. Jak ktoś chce świecić dupą publicznie, to niech to robi na swoim koncie na NK czy FB. Dla mnie to nie do pomyślenia. Osobiście jako rodzic też byłbym oburzony zamieszczaniem takich zdjęć na tego typu stronie. Skoro zdjęcia zostały wyselekcjonowane, to ciekawe jakie zdjęcia nie przeszły selekcji. "A nasze mamy olśniewały urodą, przyciągając wzrok obcokrajowców" to już w ogóle żenada jest i nie będę tego komentował.

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 18:59

  Czysta pornografia.....szok.....Powiadomić Prokuraturę

 • aska
  j F Y 13 lutego 2013, 18:58

  Ty od estetyki .... Zacznij najpierw interesowac sie co twoje dziecko odstawia na forach ,portalach I Jakie zdjecia sobie robi w wieku nastu lat a dopiero gwiazdorz I krytykuj innych ..... Masakra....... ludzie nie majacy co ze soba zrobic z nawalu wolnego czasu czepiaja sie czegos co od 2 m-cy bylo publiczne .....gdzie bylas wowczas skoro teraz cie to drazni ..... Dopiero teraz zamontowalas internet czy przestalas oko cieszyc kapielowkami nauczyciela...... Opanujcie sie troszke ......

  • Anonim
   j F Y 13 lutego 2013, 19:19

   Aleś ty cienka ASKA, nic nie rozumiesz.

 • Asiek
  j F Y 13 lutego 2013, 18:57

  To niech dzieci nie jeżdżą na basen to nauczyciele nie będą musieli paradować w strojach kąpielowych

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 18:45

  Przypomniała mi się dyskusja nad tym czy ta szkoła w Bieszczadach dobrze zorganizowała obóz przetrwania czy nie. Kto ponosi koszty akcji ratowniczej itd. Tu też były rożne zdania. To normalne że każdy widzi coś inaczej. Mnie by się te zdjęcia podobały na FB natomiast na stronie szkolnej nie. Niestety jest to niesmaczne.

 • KB
  j F Y 13 lutego 2013, 18:41

  Pozdrawiam kamienskie.info za nagłówek... coś niesamowitego! "Szokujące zdjęcia" :D - ręce opadają!

 • Krzysztof
  j F Y 13 lutego 2013, 18:36

  Ludzie! Co Wam w tym przeszkadza, po plaży chodzicie prawie z gołymi dup..i, nagle ktoś zaczyna przejmować się zdjęciami, na których są dzieciaki w strojach kąpielowych. Moim zdaniem, ten kto ma z tym problem, to ma tak naprawdę ze sobą. To co wypisujecie, to przechodzi ludzkie pojęcie. We wszystkim doszukujecie się podtekstów seksualnych. Jest to chore! Robienie z tego afery, może przerodzić się w traumę, tych biednych dzieciaków.

  • agnieszka
   j F Y 13 lutego 2013, 19:03

   Podtekst seksualny wstawiła pani dyrektor szanowny Krzysztofie. Mnie jest za nią wstyd. I szkoda ze nie widzisz tego co ja widzę - kompletny brak wyczucia tej pani jako matki, kobiety, szefa. Nawet matki dzieci były w sukienkach. I nie sądzę by ktoś dybał na to stanowisko. Pani dyrektor wygrała konkurs i pełni funkcję. Po prostu ktoś z rodziców zupełnie przypadkiem wszedł na stronę i mu się to nie podobało i ma do tego prawo by to ocenić. Eksperci internetowi zalecają by nawet nie umieszczać w internecie zdjęć swoich dzieci gołych niemowlaków. Idiotów nie brakuje by to jakoś wykorzystać. A wiek tej pani też do czegoś zobowiązuje bo nawet modelki w tym wieku nie wychodzą ubrane a co dopiero w stroju kąpielowym

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 18:35

  Zdjecia pani dyrektor nadaja sie na erodate.pl a nie na strone szkoly :)

 • też pedagog
  j F Y 13 lutego 2013, 18:31

  Głupota i brak smaku to mnie razi. Zdjęcia nie, tylko ich bezmyślne umieszczenie na szkolnej stronie. No i ten tekst z podtekstem jakiś taki śliski. Wymagałoby się więcej od pedagoga !

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 18:20

  Jedni widza w tym problem inni nie, to rzecz prosta mi tam osobiście bez różnic ale rodzicom może to przeszkadzać

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 18:12

  Dziwię się bo znam Jolę Kreję. Nie rozumiem dlaczego nie zrobiła selekcji tych zdjęć. Sama wprowadzała swoje zdjęcia na stronę szkoły? Ale po co? Pytam po co? Co to dało dla szkoły ? W jaki sposób zadziałało pedagogicznie na dzieci?

 • greenpeace
  j F Y 13 lutego 2013, 18:07

  Żenada!

 • nauczyciel
  j F Y 13 lutego 2013, 18:01

  To czemu zdjęła skoro jest ok? i już nie ma zdjęć?

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:54

  Ok sami umieszczacie swoje zdjecia na fb to jest wasza woli odpowiedzialnosc ale nie na stronie szkoly gdzie dyrektor decyduje czy takie zdjecia umiescic czy nie. Przeciez mozna bylo sie zastanowic

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:53

  Na fejsbuku to sobie wrzucaj co chcesz, ale szkola to nie fejsbuk

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:52

  To nie jest prywatna strona do diabła tylko szkolna. Wcale się nie dziwię rodzicom ani kuratorium. To brak rozsądku i dobrego smaku! I nie chodzi mi o dzieci bo były na basenie są zdjęcia i nikt nic nie mówi że się kapią, ale jak można samemu siebie umieszczać i jeszcze sugerować że podoba się to mężczyznom. Głupota aż żal!

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:49

  Sześć lat temu Dawid J. zgwałcił i udusił swoją 13-letnią koleżankę. Wypatrzył ją gdy wracała ze szkoły do domu. Ciało ukrył w polu rzepaku. Policjantom pracującym przy śledztwie wmawiał, że widział jak Sylwia została porwana. Został zatrzymany 50 dni po zabójstwie. Pogrążyły go badania DNA. Sąd umieścił nastolatka w poprawczaku. Po czterech latach, podczas ucieczki napadł we Wrocławiu na dziewczynę i ukradł jej pieniądze. Wówczas trafił na 2 lata do więzienia. Skończył właśnie odbywanie kary i wrócił do rodzinnego Sulikowa.

 • Stuchowiak
  j F Y 13 lutego 2013, 17:48

  O ja ale afera...dajcie spokój...jak wasze córki na facebooku robią zdjęcia pół nago to jakoś wam nie przeszkadza. NA plaży robicie zdjęcia i wrzucacie na publiczne fora to też nie przeszkadza. a tu nagle afera...heh żal. Ja tu nie widzę nic złego. dziwne żeby wrzucali zdjęcia z basenu będąc w kurtkach....

  • stuchowiak
   j F Y 13 lutego 2013, 17:56

   Ja tez się nie dziwię ze dzieci są w strojach, po to tam pojechały by się wykapać ale wywalony tors i slipy nauczyciela i niezbyt apetyczne ciało dyrektora mnie jednak szokuje. Dziwię się że pani dyrektor nie widzi w tym niestosowności.

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:47

  Dawid J. z Sulikowa miał 14 lat, gdy zgwałcił i zamordował 13-letnią Sylwię, swoją koleżankę ze wsi. Sąd nie potraktował go jak dorosłego przestępcę. Został umieszczony w zakładzie poprawczym w Świdnicy. Właśnie skończył odbywanie kary i wyszedł na wolność. Mieszkańcy Sulikowa boją się o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci.

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:47

  jakby to bylo twoje dziecko to pewnie wtedy by ci przeszkadzalo

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:46

  Gdyby chociaż było na kim oko zawiesić:) Zdjęcia nie szokują gdyby to była strona pani dyr. ale jest oficjalną stroną szkolną ! ja bym nie chciała żeby moje dziecko było w stroju kąpielowym na stronie szkoły. Tylu jest zboczeńców w necie.

  • Anonim
   j F Y 13 lutego 2013, 17:49

   to luknij na zdjęcia swojej córki (jeśli ją masz) w necie. Jak wypinają cycki do zdjęć żeby każdy się ślinił....

   • Anonim
    j F Y 13 lutego 2013, 18:39

    Więc uważasz ze na stronie szkoły jeszcze wszystkie nauczycielki powinny te cycki wypiąć i będzie ok? To chcesz powiedzieć? śmieszny jesteś. spójrz na stronę Kuratorium ministerstwa czy tam ktoś się wystawia z takimi zdjęciami? to nie prywatny blog!

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:44

  ale sie duperelami zajmujecie co wam te zdjecia przeszkadzaja przeciez to nie pornografia!!!!ludzie opamietajcie sie a mozek ktos chce sie wepchnac na stolek pani dyrektor???

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:43

  haha najlepsze ze ja widze na jednym z tych zdjec to ta pani sama umiescila :)

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:37

  Boze jakie to bezwstydne posluchaj kobieto rodzica. W sulikowie macie zboka ktory do tej szkoly chodzil a wy umieszczacie

 • Anonim
  j F Y 13 lutego 2013, 17:35

  Żenujące Pani Dyrektor, żenujące i ten tekst"A nasze mamy olśniewały urodą, przyciągając wzrok obcokrajowców”. Żenada. Mamy może tak, ale pani na pewno nie.

 • LAMuka
  j F Y 13 lutego 2013, 17:32

  Jejku!! Skandal!! No i co z tego ze sa zdjecia? Po to sa aby pozniej wspominac... Wspołczuje dziecku tej matki która to zgłosiła..Szkoda tego komentowac! Przeciez zdjecia nie sa nago! Jest strój bikini i tyle kazdy człowiek wie ze bikini to 96% gołego ciała... Nie wiem po co wgl o tym napisali... Pozdrowienia dla chorej matki!

  • Anonim
   j F Y 13 lutego 2013, 17:38

   To publiczna strona internetowa z linkami do Kuratorium i Ministerstwa, niech pani sobie na portalach społecznościowych cycki pokazuje i celulit.

   • Piotr
    j F Y 13 lutego 2013, 17:50

    Ludzie nie macie innych zmartwień !!

    • rodzic
     j F Y 13 lutego 2013, 18:03

     Mnie to razi ! i razi moje poczucie estetyki i jak świat światem każdy ma prawo do swojego zdania

   • Anonim
    j F Y 13 lutego 2013, 22:08

    gdzie tu widzisz cycki

    • anomim
     j F Y 14 lutego 2013, 19:50

     jak czytam to wszystko to żygać mi sie chce walka o stolek Pani joli kochane Panie jedna pani juz miała swoje piec minut i dupa z tego wyszła a druga chce sie wykazać przed wyborami ale znowu nie dosiegnie swojego celu bo jest spalona na starcie taka prawda pozdrawiam

Historia Strona