asas

Już w dniach 6-7 marca  2014 roku w Hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach odbędą się targi gastronomiczne, nad którym honorowy patronat objął Urząd Miasta  Międzyzdroje oraz Hotel Amber Baltic. Targi organizuje firma Gastro-Tech  Marzena Grzelińska z siedzibą główną w Lubinie , Posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży. Firma posiada oddział w Międzyzdrojach przy ul. Polnej 42 a.

Tematem targów będzie szeroko pojęte wyposażenie dla branży gastronomicznej oraz hotelarskiej .Swoją ofertę zaprezentują  partnerzy handlowi firmy Gastro-Tech: Fagor, Karolina, Bohemia Cristal Glass, Estella, Eurogast, Lozamet, Saeco ,Nivona  Stalgast, Viessmann.

Produkty wyżej wymienionych firm dostępne są również w salonie Gastro-Tech w Międzyzdrojach. Targi oprócz prezentacji sprzętu gastronomicznego oraz pralnictwa firmy Fagor , wzbogacone będą pokazami kuchni molekularnej przy zastosowaniu urządzenia Sous Vide , szkoleniem z zakresu funkcji i możliwości :gotowania , pieczenia i smażenia  w piecach konwekcyjno-parowych: Advance Plus oraz Unox .

Organizatorom szczególnie  zależy na tym aby dotrzeć z ofertą do jak najszerszego grona wszystkich którzy w branży gastronomiczno-hotelarskiej mają wpływ na to co zrobić  aby usprawnić, udoskonalić prace w branży gastronomicznej i hotelarskiej , która jest dominującą w miejscu organizacji targów oraz wspierającą rozwój regionu dlatego też liczymy na Państwa obecność i oferujemy swoją pomoc.

Ekspozycje dostępne w godzinach  od 9:00 do 17:00, wstęp wolny.

źródło:
UM w Międzyzdrojach