SONY DSC

W dniu 19 grudnia 2013 r. na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim odbył się już szósty turniej w piłce siatkowej dla nauczycieli powiatu kamieńskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim p. Andrzeja Swatowskiego pod patronatem Starosty Powiatu Kamieńskiego.

W tego rocznym turniej zagrały drużyny z Dziwnowa, Wolina i z Kamienia Pomorskiego, niestety nie zagrała drużyna z Golczewa pomimo zapewnień o udziale w turnieju, gościnnie w turnieju wziął udział Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pan Piotr Bahrynowski oraz Dyrektor Kamieńskiego Domu Kultury pan Stanisław Motyka.

Turniej ma na celu integrację nauczycieli z Powiatu Kamieńskiego i w tym roku spełnił swoje zadanie w 100%. W czasie całego turnieju panowała świąteczna atmosfera zarówno na boisku jak i na trybunach, zabawa była przednia. Turniej wygrały połączone siły Liceum Ogólnokształcącego w Kamieniu Pomorskim i Gimnazjum Publicznego w Dziwnowie. Drugie miejsce zajęli nauczyciele z Gimnazjum Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim, którzy zagrali razem z nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 i dyrektorami MOSIRu i KADEKu, trzecie miejsce przypadło nauczycielom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim, a zaszczytne czwarte miejsce drużynie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Wolina. Jednak to nie wyniki były najważniejsze w dzisiejszym turnieju a wspólna zabawa i miłe spędzenie czasu.

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimazjalnych  w raz z pomysłodawcą i głównym organizatorem turnieju p. Jackiem Jaremą pragną podziękować wszystkim uczestnikom turnieju za udział i zaangażowanie w rywalizacji sportowej, szczególne wyrazy uznania należą się panią które brały udział w turniej, gdyż wszyscy zdają sobie sprawę ile  potrzeba zapału i woli żeby zagrać trzy mecze w jednym dniu. Brawo.

Wraz życzeniami świątecznymi Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim p. Andrzej Swatowski zaprosił uczestników na za rok na siódmy turniej.

źródło:
Jacek Jarema
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim