IMG_7504

Zachodniopomorski Związek Tenisa Stołowego podsumował kończący się sezon startowy 2013/2014, w którym w współzawodnictwie międzyklubowym, obejmującym wszystkie kategorie wiekowe od seniora do skrzata oraz rozgrywki drużynowe zwyciężył zdecydowanie Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Międzyzdroje. Już po raz dwunasty UKS Chrobry Międzyzdroje zwycięża w tej klasyfikacji potwierdzając swoją najwyższą pozycję w województwie zachodniopomorskim. Obecna pozycja to już dominacja w województwie i przynależność do silnych liczących się w kraju ośrodków tenisa stołowego, tak pod względem bazy, organizacji, jak i wyników sportowych.

Zawodnicy UKS Chrobry Międzyzdroje w współzawodnictwie klubowym, indywidualnym zgromadzili łącznie 8921 pkt. Dla porównania drugi klub w klasyfikacji UKS Zalew Stepnica zgromadził ponad dwa razy mniej punktów – 3979 pkt. Na tak dobry wynik punktowy zapracowali wszyscy zawodnicy klubu, a w szczególności seniorzy i seniorki. W klasyfikacji klubowej, drużynowej UKS Chrobry Międzyzdroje również zgromadził największą liczbę punktów – 8965 pkt. Drugi klub w klasyfikacji UKS Champion Police uzbierał łącznie 3961 pkt. W sumie w współzawodnictwie indywidualnym i drużynowym klub z Międzyzdrojów zdobył 17886 pkt.

Prezes Klubu wraz Zarządem pragnie podziękować Burmistrzowi Międzyzdrojów Panu Leszkowi Doroszowi oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Międzyzdrojach Panu Janowi Magdzie za wsparcie rozwoju tenisa stołowego w naszym klubie. Ponadto osobne podziękowania należą się Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 1 Pani Iwonie Banachowicz za pomoc w funkcjonowaniu klubu. Serdeczne podziękowania za wsparcie Chrobrego należą się Panu Jerzemu Chabince Prezesowi SPA Bagiński&Chabinka oraz Panu Jerzemu Nowakowi właścicielowi Caffe Pizza Virgo oraz wszystkim osobom, którzy wspierają działania naszego klubu.

Uroczyste podsumowanie oraz zakończenie kończącego się sezonu 2013/2014 odbędzie się w Międzyzdrojach 30 sierpnia 2014 r. o godz. 18.00 w Międzynarodowym Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa stołowego.

Prezes
UKS Chrobry Międzyzdroje
Waldemar Witkowski