OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W sobotę 8 lutego b.r. w hali sportowej im. Andrzeja Grubby przy SP nr 1 w Międzyzdrojach została rozegrana 11 kolejka I Ligi Kobiet tenisa stołowego. Tym razem zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje zmierzyły się z drużyną LUKS-AGRO-SIEĆ Chełmno. W pierwszej rundzie spotkanie w Chełmnie wygrały gospodynie po niezwykle zaciętej walce.

Tym razem mecz również zapowiadał się emocjonująco i ostatecznie po trzech godzinach walki obydwie drużyny zremisowały 5:5. Był to jeden z najbardziej widowiskowych spotkań rozegranych w tym sezonie przez nasze zawodniczki z uwagi iż, każdy pojedynek musiał być rozstrzygany w pięciu setach. Najskuteczniejszą zawodniczką „Chrobrego” okazała się Sylwia Wandachowicz, która zdobyła komplet punktów (2,5 pkt.). Oprócz Sylwii punkty dla drużyny zdobywały Anna Zielińska (1 pkt.), Wioleta Witkowska (1 pkt.) oraz Sylwia Składanek (0,5 pkt.).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zarząd UKS Chrobry Międzyzdroje wspólnie z zawodniczkami pragną podziękować wszystkim kibicom za wspaniały doping. Zapraszamy już w najbliższy piątek na kolejne spotkanie I Ligi Kobiet, które odbędzie się 14 lutego o godz. 18:00 w hali sportowej im. A. Grubby. Tym razem przeciwniczkami naszego zespołu będzie IKTS Inowrocław.

Rafał Błocian
UKS Chrobry Międzyzdroje