314 – dokładnie tyle dni musieli czekać sympatycy Vinety Wolin na ligowe zwycięstwo swojego zespołu. W sobotnie popołudnie Wolinianie rozegrali koncertowe zawody, nie dając najmniejszych szans zespołowi z Węgorzyna.

Wikingowie od pierwszych minut ruszyli do skomasowanego ataku spychając zespół gości do głebokiej defensywy. Już w 2 minucie spotkania za sprawą Maciej Kraśnickiego Wolinianie objęli prpwadzenie. W 15 min spotkania bramkę na 2-0 zdobywa Adrian Nagórski. Dwie minuty później po błędzie naszego bramkarza Sadeckiego, Guźniczak zdobywa bramkę kontaktową dla gości z Węgorzyna. 27 min to ponowne trafienie 19-letniego Kraśnickiego.Pomimo jeszcze kilku okazji bramkowych w pierwszej połowie kibice nie ujrzeli więcej goli.

Druga połowa podobnie jak pierwsza,całkowicie zdominowana przez nasz zespół. W 50 min po indywidualnej akcji Adam Nagórski podwyższa wynik spotkania na 4-1. W 78 min piątą bramkę strzela powracający po kontuzji Paweł Chamera. Dwie minuty później w polu karnym obrońcy Sparty nieprzepisowo zatrzymują Adama Nagórskiego. Sam poszkodowany z zimną krwią wykorzystuje jedenastkę. Festiwal strzelecki w 85 min kończy ponownie Paweł Chamera ustalając wynik końcowy 7-1.

VINETA: Sadecki- Tołstiak(Chamera), Wydmuszek, Kostka, Cyburt, Nagórski Adrian, Grześkowiak(Czuryszkiewicz), Łodyga(Bakun), Nagórski Adam, Tarka, Kraśnicki(Suwalski)

Bramki:  Maciej Kraśnicki 2′ 1:0 Adrian Nagórski 15′ 2:0 Maciej Kraśnicki 27′ 3:1 Adam Nagórski 50′ 4:1 Paweł Chamera 78′ 5:1 Adam Nagórski(rz.k.) 80′ 6:1 Paweł Chamera 85′ 7:1