DSC08780

Efektownym zwycięstwem 4:1 zakończyło się sobotnie spotkanie, rozgrywane na stadionie w Wolinie pomiędzy tamtejszą Vinetą Wolin a zespołem Górnika Konin. Bramki dla Wyspiarzy zdobyli Marek Niewiada oraz Adrian i Adam Nagórski.

DSC08810

Wszystko tak naprawdę rozegrało się w pierwszych 45 minutach. Pewni siebie piłkarze Vinety otworzyli wynik po bramce głową strzelonej w 30 minucie przez Marka Niewiadę. 10 minut później, rajd prawą stroną boiska w wykonaniu Dawida Jeża uwieńczył dobiciem piłki Adam Nagórski.

DSC08829DSC08834DSC08836

Jeszcze przed przerwą gola do szatni strzelił Górnikowi Adrian Nagórski. Wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak karnego nie wykorzystał Adam Nagórski.

DSC08882

W 50′ minucie kolejnego gola zdobył Adam Nagórski. Goście odpowiedzieli trafieniem honorowym. Mecz zakończył się wynikiem 4-1. Było to drugie zwycięstwo z rzędu podopiecznych Pawła Ozgi.