Przed spotkaniem wśród zawodników oraz sztabu trenerskiego słychać było głosy, iż sobotnia potyczka nie będzie przysłowiowym piłkarskim „spacerkiem”. Wolinianie zmierzyli się bowiem z goleniowską Iną, a więc zespołem, który ewidentnie nie leży Wikingom.

W ostatnich 4 grach na IV-ligowym froncie piłkarze z Goleniowa prowadzeni aktualnie przez Trenera Rasta, aż trzykrotnie schodzili z boiska w glorii zwycięzców. Od początku spotkania które prowadzone było w bardzo ciężkich warunkah pogodowych można było zauważyć iż goście tego dnia nastawili się na szukanie swoich okazji w kontrach. Jednak to Wikingowie objęli prowadzenie. Adrian Skorb bo bardzo dobrym podaniu od Mishy Tołstiaka pomknął z piłką od połowy boiska i pewnym plasowanym uderzeniem pokonał bezradnego bramkarza drużyny gości Sobolewskiego. Kiedy wydawało się, iż kolejne bramki dla gospodarzy to kwestia czasu, do rzutu wolnego ustawionego na 30 m. od bramki Sadeckiego podszedł Michał Jarząbek i mocnym uderzeniem po ziemi doprowadził do wyrównania. W pierwszej połowie spotkania żadnej ze stron nie udało się zmienić wyniku i po 45 min. mieliśmy remis 1:1.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się od przewagi optycznej Wolinian jednak to Ina za sprawą ponownie Jarząbka miała okazje do objęcia prowadzenia. Tym razem na posterunku był bramkarz naszego zespołu. Przewaga w posiadaniu piłki w końcu przełożyła się na bramkę. Adam Nagórskim po przedryblowaniu dwóch zawodników z Goleniowa, precyzyjnie zagrał na głowę niepilnowanego Bartka Wacha a ten z najbliższej odległości zdobywa bramkę. Cieszy fakt, iż były to pierwsze minuty naszego młodzieżowca po kilkumeczowej pauzie spowodowanej kontuzją. Do końca spotkania obie ekipy miały po kilka dobrych okazji do zmiany wyniku jednak zarówno piłkarze Iny jak i nasi piłkarze (Adam Nagórski,Jakub Tarka oraz Bartek Wach) nie zdołali zanotować kolejnych trafień. Ostatecznie po ciężkim boju kolejne 3 pkt zostają Wolinie a Vineta umacnia się w górnych rejonach IV-ligowej tabeli.