To pierwszy taki mecz, w którym wolinianie wystąpili na własnym boisku w roli gości! Wszystko przez zamknięcie stadionu Osadnika przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Atut własnego terenu przyniósł korzyści i przyczynił się do zwycięstwa 3:0.

W pierwszych 20 minutach spotkanie to Osadnik pokazał sie z korzystniejszej strony. Kilka razy zrobiło się niebezpiecznie pod bramką Sadeckiego. Jednak im dłużej trwało spotkanie tym większą przewagę przejmował zespół z Wyspy Wolin. Jeszcze przed przerwą kilka bardzo dobrych sytuacji mieli zawodnicy prowadzeni przez Daniela Skoka jednak w żadnej z nich nie umieli znaleźć drogi siatki.

To co nie udało sie w pierwszej odsłonie spotkania nastąpiło w 55′ . Strzał Czuryszkiewicza ręką blokuje obrońca Myśliborzan Dudek i sędzia dyktuje rzut karny, którego pewnym egzekutorem jest Adam Nagórski. Wolinianie za sprawą Adriana Skorba oraz ponownie Adama Nagórskiego dokładają jeszcze dwa trafienia i ostatecznie pewnie pokonują rywala 3:0. Warto odnotować fakt, iż w tym spotkaniu zadebiutował nasz 16-letni junior Mateusz Świderski, a w trakcie całego meczu zagrało aż 8 zawodników poniżej 20 roku życia!

Vineta: Sadecki, Wydmuszek, Kostka, Tołstiak (Pawłowski), Cyburt, Nagórski Adrian, Grześkowiak (Świderski), Czuryszkiewicz (Suwalski), Skorb, Tarka, Nagórski Adrian.