Vineta Wolin zdobywa pierwszy ligowy punkt po dziewięciu rozegranych spotkaniach z rzędu. Kiedy do przerwy wolinianie schodzili do szatni z przegrywając 1:3, wszyscy z kibiców Górnika zastanawiali się ile bramek ich drużyna„dorzucą” swojemu przeciwnikowi po przerwie. Niestety gospodarze najzwyczajniej w świecie poczuli się zbyt pewnie z dwubramkowym prowadzeniem na koncie, tracąc decydującą o remisie bramkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Wszystko wskazuje na to, że Vineta pożegna się z trzecioligowymi boiskami. Co prawda do końca rozgrywek piłkarze Pawła Ozgi mają do rozegrania jeszcze osiem spotkań, jednak przeciwnicy to rezerwy Lecha Poznań, Pogoni Szczecin czy Bałtyku Gdynia. Najprawdopodobniej z ligi spadną cztery zepoły.