Vineta-Gryf (1)

Pozytywne wieści napłynęły do nas z Rewala. We wtorek seniorzy Vinety rozegrali grę kontrolną z występującymi na co dzień w rozgrywkach III ligi rezerwami Pogoni Szczecin. Wyspiarze pewnie pokonali wyżej notowanych rywali 3:1, po bramkach: Łukasza Ruteckiego, Marka Wróblewskiego oraz Radka Marcyniuka.

Pierwsze 20min należało do zespołu Pogoni. Szczecinie „wysoko” atakowali naszych zawodników oraz oddali kilka niecelnych strzałów w stronę bramki strzeżonej przez Mariusza Bratkowskiego. Wraz z trwaniem pierwszej połowie do głosu zaczeli dochodzić nasi zawodnicy, którzy kilka razy zagrozili bramce Portowców. Po jednej z tych akcji Wolinian na prowadzenie wyprowadził Łukasz Rutecki. W pierwszej połowie wiecej bramek nie ujrzeliśmy.

Drugą odsłonę od mocnych akcentów rozpoczęli Wyspiarze. Bramkę na 2:0 strzałem głową zdobył Marek Wróblewski. Po około 10 minutach mieliśmy trzecie trafienie. Precyzyjnym strzałem w lewy górny róg bramki popisał się Radek Marcyniuk. Pogoń zdołała odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i w ostatecznym rozrachunku to Wyspiarze pewnie pokonali III-ligowców.

VINETA- Mariusz Bratkowski- Przemek Tomków, Dawid Chwałek, Tomek Wydmuszek, Dawid Łodyga, Emil Andrzejewski, Piotrek Bzdrega, Łukasz Rutecki, Kuba Tarka, Adrian Nagórski, Kuba Przewoźny

Grali również:Radek Marcyniuk oraz Marek Wróblewski.

Z różnych przyczyn zabrakło: Adam Nagórskiego, Filipa Borka, Adama Osieleńca, Rafała Górskiego.