19683

W środę 12 marca w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim odbyło się uroczyste otwarcie nowego miejsca opieki nad dziećmi – Świetlicy środowiskowej z elementami socjoterapii.

19684

Dzięki wspólnym wysiłkom pracowników szkoły i Rady Rodziców oraz wsparciu ze strony władz miasta udało się przekształcić pomieszczenie gospodarcze w miejsce, które będzie służyło dzieciom potrzebującym wsparcia i opieki po zakończeniu zajęć.

19687

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali najmłodsi uczniowie oddziału przedszkolnego oraz pan Burmistrz Bronisław Karpiński, pani Sekretarz Gminy Bożena Górska, przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Wiewiórowska, przedstawicielka Rady Miasta pani Bożena Muńdziakiewicz oraz Dyrektor Szkoły pani Beata Grankin.

19690

Goście przekazali nowej świetlicy upominki w postaci książek i gier planszowych oraz przyjęli podziękowania od Pani Dyrektor. Najszczęśliwszym momentem była jednak chwila, gdy dzieci mogły po raz pierwszy skorzystać z nowej świetlicy. Zabawom i śmiechom nie było końca i mamy nadzieję, że w pamięci dzieci powstanie jeszcze wiele miłych wspomnień związanych z tym miejscem.

źródło:
Regina Batiuk
SP nr 1 w Kamieniu Pomorskim