IMG_4282

3, 10 i 12 grudnia w bibliotece w Międzyzdrojach zorganizowano rodzinne zajęcia plastyczne pt. „Fabryka bombek”. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, większość małych dzieci myślało, że to już ferie zimowe, podczas których organizujemy „Kreatywną pracownię plastyczną”.

IMG_4304

Przez 3 dni dzieci, młodzież i dorośli wykonali piękne ozdoby choinkowe. Były cekinowe arcydzieła, bombki wykonane metodą karczochową, papierowe gwiazdy betlejemskie oraz kolorowe łańcuchy. Wszystkie ozdoby to rękodzieła. Część prac dzieci zabrały do domu, by świątecznie przyozdobić swoje okna, choinki…

IMG_4691

Pozostałe bombki będą sprzedawane na Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się 14 grudnia w sali gimnastycznej Gimnazjum w Międzyzdrojach od 10:00-17:00. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”, które było współorganizatorem warsztatów. Dziękujemy wszystkim dzieciom, mamon, ciociom, wolontariuszom za pracę, dobrą zabawę i pomoc w zajęciach plastycznych. Już obmyślamy kolejne warsztaty, tym razem może związane ze Świętami Wielkanocnymi???  Do zobaczenia w sobotę na Jarmarku.

źródło:
Biblioteka Międzyzdroje