DSCF6909

W  tym roku 22. finał odbył się 12 stycznia br. pod hasłem „NA RATUNEK – Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”. Część artystyczna tego wydarzenia odbywała się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie od godz. 13:00.

DSCF6940

Wszystkich przybyłych rozgrzewały występy na scenie: Wiktorii Kiełbasy, Szkoły tańca KEEP, Roksany Jankowskiej oraz zespołu Avanti z Nowogardu. Na przygotowanych stanowiskach można było nabyć: książki, z którymi wystawiły się Panie z Miejsko-Gminnej  Biblioteki Publicznej w Golczewie, kartki okolicznościowe oraz bransoletki przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie. Przygotowane było również stanowisko gdzie pani Agnieszka Piotrowska malowała dzieciom twarze – dziewczynki stały się motylkami a chłopcy pająkami. Wszystko to można było nabyć za wrzucenie co nieco do symbolicznej puszki.

DSCF6990

22. Finał WOŚP nie mógłby odbyć się bez licytacji gadżetów, które zostały przekazane na ten cel przez wiele osób i firm. Składamy wyjątkowe podziękowania dla: Pana Macieja Zielińskiego za przekazanie na ten szczytny cel zaproszeń na koncert Kamila Bednarka, na kabaret Poliż Stend Up oraz kolację dla 4 osób w Restauracji HERBOWA,  dla LKS ,,ISKRY” Golczewo, dla Radosława Drozdowicza- Wicestarysty Kamieńskiego, dla pani Aldony Kaczmarek- dyrektora Zespołu Szkół Publiczncznych w Golczewie oraz dla zespołu RED LIPS.

DSCF6998

Uczestników finału czekała jeszcze jedna niespodzianka: przejażdżka wozem strażackim Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie.   Mimo niesprzyjającej pogody 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możemy zaliczyć do udanych.

źródło:
UM w Golczewie