SAMSUNG DIGIMAX A503

Pracownia Rękodzieła Artystycznego „Impresje” działa bardzo prężnie od 14 stycznia 2014 r. w Międzynarodowym Domu Kultury pod okiem dwóch młodych instruktorek, Anny Piecyk i Moniki Jakubowskiej. Uczestniczki zajęć wykonują obecnie ozdoby wielkanocne takie jak: kosze z papierowej wikliny, kartki wielkanocne, palmy, a także jajka metodą quillingu, karczochową, patchworkową i z wykorzystaniem  piórek oraz cekinów.

SAMSUNG DIGIMAX A503

Bardzo ciekawą metodę przedstawiła Pani Jolanta Nyrkowska, jedna z uczestniczek warsztatów, która nauczyła panie, jak wykonać wielkanocnego zająca przy użyciu gazet, rolek od papieru toaletowego, folii aluminiowej oraz kleju. Efekty są oszałamiające. Nikt nie przypuszczał, że z tych niepozornych przedmiotów powstaną artystyczne cuda.

SAMSUNG DIGIMAX A503

Zające, jak i inne ozdoby wielkanocne będzie można zakupić  podczas kiermaszu, który odbędzie się 12 kwietnia w Domu Kultury. Pracownia „Impresje” oraz MDK serdecznie zapraszają mieszkańców  do wystawienia i sprzedaży swoich prac rękodzielniczych. Wszyscy, którzy byliby chętni prosimy o kontakt z Domem Kultury do 7 kwietnia (tel. 91 32-82-600, adres e-mail: biuro@mdkmiedzyzdroje.com). Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach w pracowni w każdy wtorek o godz. 18.00 w MDK.

źródło:
MDK Międzyzdroje