619logowosp18112013

WOŚP od lat cieszy się dużym zaufaniem społecznym. Staramy się godnie reprezentować fundację i jako ich przedstawiciele wciąż wzmacniamy i budujemy  zaufanie do nas-nas  czyli Wolontariuszy.

Wkrótce otrzymamy identyfikatory, jednak do tego czasu pracujemy w imieniu fundacji bez nich, dlatego postanowiłam przedstawić państwu listę osób, które wypełniły zobowiązania i zostały zarejestrowane na liście wolontariuszy  22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli ktokolwiek z listy poprosi Was o fanty na loterię fantową, możecie być pewni, że przedmioty te dotrą do szefa sztabu, czyli Renaty Kronenberg (Kronia@buziaczek.pl).

Ewentualne uwagi (pozytywne i negatywne), pod adresem wolontariuszy,  można przekazywać koordynatorowi, na podany w nawiasie adres mailowy. Oczywiście anonimowych uwag, ze względów oczywistych nie biorę pod uwagę, natomiast te, w których się państwo przedstawicie, będą dla mnie cennym narzędziem, w pracy ze sztabem.

Pochwała, to w zasadzie jedyna forma podziękowania wolontariuszom, warto o tym pamiętać.

Przypominam, że pieniądze wolontariusze mogą zbierać tylko i wyłącznie w dniu 12 stycznia 2014r., a zatem  w dniu finału, do specjalnych skarbon. Przed 12 stycznia możecie państwo być jedynie poproszeni o fanty.

koordynator sztabu
Renata Kronenberg/Kronia